Ģeneratora drošinātājs vai kausējamā saite var izpūtīt vai kļūt slikts (pārmērīgas) strāvas plūsmas dēļ, ko izraisa noteiktas iekšējas darbības darbības problēmas. Tomēr kā jūs varat noteikt sliktu vai plaukstošu saiti?
Ja jums neizdodas aptvert faktisko slikto kausējamo saišu simptomu un zīmju galveno punktu, jūs varētu sajaukt šo problēmu ar citu problēmu. Tas var izraisīt dažas citas smagas sekas jūsu transportlīdzeklim.
Tas ir mūsu šodienas klātbūtnes motīvs. Mēs pavadīsim jūs, lai noskaidrotu sliktas kausējamas saites simptomus un palīdzētu jums to risināt. Tagad sekojiet mums detaļās!
Kam tiek izmantotas kausējamas saites?
Tomēr, kad jūsu transportlīdzekļu kausējamais savienojums kļūst slikts, jūs nevarat ieslēgt mūzikas atskaņotāju vai noskaņot radio, lai izbaudītu savu ceļojumu.
Pat tad, kad mūzikas atskaņotājs vai radio ir ieslēgts, skaņa var tikt pārtraukta pa vidu, vai arī jūs nevarat skaidri dzirdēt melodiju.
3. Akumulatora kļūme
Kausējamais savienojums uzņemas atbildību par automašīnu iekšējo akumulatora uzlādi. Tādējādi, kad šai daļai ir bojāta, automašīnas akumulatoram būtu uzlādes trūkums.
Tā varētu būt vēl viena potenciāla zīme, ka jums, iespējams, vajadzēs nomainīt veco esošo kausējamo saiti ar jaunu.
Tātad kļūdaina vai izpūstas kausējama saite noiet greizi, lai uzlādētu akumulatoru, un akumulatora kļūmes dēļ jūs varat atrast noteiktu nepareizu darbību vai automašīnas sākuma problēmas.
4. Problēmas ar tīrītājiem un centrālo bloķēšanu
Tādējādi izpūstas kausējama saite vai slikta kausējama saite var izraisīt šīs daļas, lai nedarbotos pareizi. Tomēr atkal to var izraisīt arī akumulatora vai ģeneratora problēmas.
Tātad akumulatora un ģeneratora pārbaude, lai redzētu, vai tie pareizi darbojas, ir vitāli svarīga, pirms tiek cenzēta problēma ar sliktu kausējamu saiti .
5. blāvas gaismas
Tā kā jūsu automašīna darbojas, tā izmanto ģeneratora enerģiju, tomēr, lai to iesildītu, ir nepieciešams akumulators.
Tas izskaidro, kāpēc galvenie lukturi kļūst blāvi, ieslēdzot aizdedzes atslēgu. Turklāt, ja automašīnā ir slikta kausējama saite , akumulators iztur vairāk slodzi nekā parasti.
Blāvas gaismas jums pateiktu šīs nepatikšanas. Tādējādi, ja jūsu lukturi kļūst blāvi, tas varētu būt slikts kausējams savienojums.
6. Brīdinājuma gaismas ieslēgti
Slikta kausējama saite var aktivizēt satraucošās gaismas automašīnā. Tātad, ja jūs atradīsit, ka jūsu brīdinājuma dzinējs ir ieslēgts, vainīga ir kausējama kļūmju saite.
Kas notiek, kad kausējama saite kļūst slikta?
Problemātisks radio
Līdzīgi kā mūzikas funkcija, vairums autovadītāju vēlas noskaņot savu automašīnu radio, lai vai nu sekotu līdzi savam iecienītākajam šovam, vai arī regulāri atjauninātu dažas karstas ziņas.
Ja jūsu automašīna ir iestrēgusi ar kausējamu neveiksmes saiti, šķiet, ka jūs uz laiku pārtrauksit šo ieradumu.
Bojāti tīrītāji
Niknotie tīrītāji saskarsies ar nepatikšanām, kad jūsu transportlīdzeklis saskaras ar izpūsto kausējamu savienojumu. Tādā gadījumā jums ir diezgan grūti braukt ar sniega ūdenskritumu un lietus.
Slikti logi un gaismas
- Pēc kausējamā savienojuma uztveršanas, pievērsiet uzmanību jebkādiem bojājumiem vai triecienu šajā vadā. Pēc tam jūs sapratīsit notikušo.
Kausējama saikne starp ģeneratoru un akumulatoru
Tādējādi sekojiet līdzi šiem vienkāršajiem un vienkāršajiem pasākumiem, lai labotu sakausētu savienojumu.
Diagnostika problēma
Lai precīzi diagnosticētu, precīzi norādiet akumulatoru, kas tiek novietots zem pārsega un netālu no kausēta savienojuma, pēc tam atrodiet stiepli, kas ir gumijāks un mazāks par otru.
Jūs varat arī meklēt kausējamo saites tagu nosaukumu, kas marķēts ar šo vadu.
Pēc tam, pārbaudot jau pārbaudi, pārbaudiet, vai nav potenciāla un iespējamā bojājuma.
Elektrības pārbaude
Elektriskās saites pārbaudei varat izmantot multimetru vai voltmetru nepārtrauktības iestatījumu.
Eksperimentam pievienojiet vadu ar vienu elektriskās ķēdes galu, pēc tam atlikušo svinu ar otro šīs ķēdes galu. Tagad pārbaudiet, vai pastāv kāda pārtraukuma vai nē.
Ja nē, noteikti nepatikšanas rodas no kausējamā savienojuma. Ja atbilde ir jā, problēma nav sakausētā savienojumā, un jums ir jāpārbauda tālāk, lai iegūtu vairāk iespējamo iemeslu.
Veicot elektriskās pārtraukuma testu, paturiet prātā, lai izvairītos no 12 V nepārtrauktības testa nūjiņu pielietošanas, jo ne visām elektriskajām shēmām automātiski ir 12 volti.
Tādējādi pirms testa nūjiņas izvēles jums jāpārbauda un jāpārbauda.
Mainot šo kausējamo saiti
1. solis: jums ir jāizdomā pareizais kausējamais savienojums, kam ir liela pretestība un ir savietojams ar CARS prasībām.
2. solis: jums ir jāatvienojas, pēc tam jānoņem vecā kausējamā saite.
3. solis: novietojiet jauno saiti vecajā savienojumu slotā un pārliecinieties, ka tās saite.
4. solis: jums ir jāiztur savai saitei laikapstākļiem. Lai to izdarītu, izmantojiet elektrisko lenti, lai cieši pārklātu saiti vai savienojumu iesaiņošanai izmantotu siltuma saraušanās caurules.
Turklāt paturiet prātā, ka kausējamajam savienojuma garumam vajadzētu būt vismaz četras reizes lielākam par stieples izmēru.
Turklāt, lai vienkāršotu iestatīšanas procedūru, varat izmantot jaunākos atjauninātos kausējamos savienojumus, kas piedāvā iepriekš iestatītus gofrēšanas savienotājus.
Bieži uzdotie jautājumi
Ja viss būtu kārtībā, viņi jau pašā sākumā izmantotu drošinātāju, nevis standarta kausējamu saiti.
Piezīme : izvēlieties drošinātāju atbilstoši stieples izmēram.
Būtībā normāls kausējams savienojums ir kompakts vads, kas pirms pūšanas var aptvert lielu daudzumu elektriskās strāvas. No otras puses, drošinātājs nevar sasniegt tādu pašu līmeni, kas nozīmē, ka tas nevar izpildīt kausēta savienojuma funkciju.
Tādējādi, ja jūs plānojat izmantot drošinātāju, lai aizstātu kausējamu saiti, ļaujiet izvēlēties lielu drošinātāju, jo maziem ir tendence aptvert tikai piecdesmit ampērus, kas nekādā veidā nevarēja veikt uzdevumu kā alternatīvu.
Nomainiet esošo kausējamo saiti ar jaunu drošinātāju, un jūs arī veicat šo procesu ar tādu pašu procesu kā kausējamas saites maiņa.
2. Vai sliktas kausējamas saites maiņa parasti ir dārga?
Visbeidzot, paldies par jūsu uzņēmumu un drīz tiksimies nākamajā saturā.