Motora sākšana ir process, uz kuru daudzi transportlīdzekļu īpašnieki vēršas, kad viņu motors sāk darboties mazāk efektīvi vai, vēl sliktāk, pārstāj pilnībā strādāt. Bet vai automašīnas sākšana var sabojāt ģeneratoru ?

Šis raksts sniedz jums vispusīgu atbildi un pēta citas būtiskas bažas.

Turpiniet lasīt, lai iegūtu sīkāku informāciju!

Vai automašīnas sākšana var sabojāt ģeneratoru?

Jā. Neuztraucieties par ģeneratora salaušanu, izmantojot lēciena starteri ar mirušu akumulatoru. Tomēr tas prasa ievērot piesardzību un apsvērt iespējamās sekas.

Nekad nelietojiet lēciena starteri, ja vien tas nav nepieciešams, vai arī jūs varat palielināt risku sabojāt ģeneratoru, kā teikts.

Visu laiku valkājiet aizsargu rīku pat pirms lēciena starta uzklāšanas. Arī divreiz pārbaudiet, vai visi džemperu kabeļi ir droši piestiprināti. Ja vadi ir pareizi savienoti, tie var pārkarst.

Lodmetru var izkausēt arī līdz brīdim, kad skavas sakarst. Ģenerators var sadedzināt to un neizdoties uz labu.

Tādējādi sākus darboties ir tikai brīnumi, ja to lieto ar negatīvu akumulatora kabeli. Netiek ieteikta arī negatīvā akumulatora kabeļa atvienošana, kamēr motors darbojas.

Pretējā gadījumā akumulators nomirst, vai arī elektriskā sistēma var tikt traucēta.

Ikreiz, kad saskaraties ar nepatikšanām, apmeklējiet tuvāko pakalpojumu sniedzēju vai auto pakalpojumus!

Ko darīt, kad jūs sākat automašīnu?

Otrkārt, atrodiet automašīnu akumulatoru. Dažreiz akumulators tiek paslēpts motora nodalījumā, padarot to nepieejamu, neizmantojot džemperu kabeļus.

Turiet kabeļa galus neatkarīgi viens no otra, kā jūs ievietojat skavas. Iegūstiet sev dažus cimdus un arī dažus aizsardzības līdzekļus.

Jūsu nākamais solis ir uznest kapuci. Ja tas jau nav atvērts, pieņemiet nūju, lai to atvērtu.

Vienmēr pareizi savienojiet džempera kabeļus. Piesaistiet kabeļus pozitīvā gala galā ar mirušā akumulatora pozitīvo () termināli.

Turiet dzirksteles pie līča, savienojot negatīvo kabeli ar metāla virsmu, kas nav pārklāta. Tas apturēs katastrofāla sprādziena potenciālu.

Cik ilgi automašīna darbosies ar mirušu ģeneratoru?

Tomēr jūs varat novērst ģeneratora problēmas, regulāri pārbaudot automašīnas motoru. Arī nomainiet eļļu un pārbaudiet un savlaicīgi nomainiet citus motora šķidrumus , lai netiktu kaitīgas vielas no motora.

Ģenerators piesārņojuma dēļ ātrāk sadalīsies.

Bojātam ģeneratoram var būt tāds pats efekts, samazinot automašīnas braukšanas attālumu. Tas ir īpaši riskants uz šosejas. Nemaz nerunājot, slikts ģenerators ietekmē arī pārvades sistēmu .

Stūres grūtības ir vēl viena kļūdaina ģeneratora blakusparādība, kas var būt īpaši bīstama liekās šosejās. Vēl ļaunāk, ka apstādināts transportlīdzeklis ir arī miruša ģeneratora rezultāts.

Kā jūs sakāt, vai tas ir jūsu auto akumulators vai ģenerators, kas rada problēmu?

Ieteicamais ģeneratoru sprieguma diapazons ir 13 - 14,5 volti. Mainiet akumulatoru tūlīt pēc ģeneratora nevar uzturēt šo spriegumu transportlīdzeklī.

Jāatzīmē, ka pirms automašīnas uzsākšanas, pārliecinieties, ka ģenerators un akumulators vispirms ir labā darba kārtībā. Dažiem neuzmanīgiem cilvēkiem, iespējams, būs jāatceras šis solis.

Galvenie paņēmieni!

Vai automašīnas sākšana var sabojāt ģeneratoru ? Tur jums tas ir - atbilde uz šo jautājumu. Atkal to darot bieži, tiks uzlikts nodevums jūsu ģeneratoram.

Turklāt dodieties uz akumulatora nomaiņu, kad pašreizējais nav ieteicamais diapazonā.

Tādā veidā jūsu dzīvība izglābtu no bīstamas situācijas un palīdzētu transportlīdzeklim ilgu laiku labi darboties.

Tā nemaz nav reta problēma, tāpēc atcerieties, ka, ja nepieciešams, dalīties šajā ziņojumā ar citiem puišiem un draugiem!