Patiesībā automašīnas trauksmei ir liela nozīme, aizsargājot mūsu transportlīdzekļus no zagļiem. Tas aizsargā automašīnu un mantas, kuras mēs parasti atstājam savos transportlīdzekļos.

Sakarā ar to noderīgo funkciju lielākā daļa automašīnu mūsdienās ir aprīkotas ar šīm trauksmēm.

Tomēr mēs joprojām esam sajaukti par to darbību, zvana laiku, mehānismiem utt. Ir laba ideja izpētīt šo tēmu.

Šis raksts atbildēs uz populāro jautājumu par DO automašīnu trauksmes signālu apstāšanos paši , to mērķus, cēloņus un to, kā rīkoties ar nepārtrauktām situācijām.

Vai automašīnas trauksmes apstājas pašas ?

Jā, ja viņiem komponentos ir automātisks. Pēc noteiktiem zvana intervāliem taimeris padara trauksmes apstāšanos. Intervāls parasti ir 15 - 30 sekundes 20 minūtes.

No otras puses, tradicionālās automašīnas trauksmes var nepārtraukti iziet dienām ilgi, ja tās nav aprīkotas ar taimeri. Tas parasti atrodams vecās automašīnās.

Kāds ir automašīnu trauksmes mērķis?

Turklāt jaunas automašīnas ir aprīkotas ar augstākas tehnoloģijas trauksmēm, kas var reaģēt uz daudziem drošības draudiem.

Piemēram, daži var reaģēt uz durvju uzbrukumu, sadursmju vai pat pārāk skaļu risku.

Šie sensori ir iestatīti, lai izveidotu savienojumu ar trauksmi, lai reaģētu uz daudziem gadījumiem. Rezultātā trauksme notiek daudzās satiksmes avārijās, kas ir arī signāls, kas lūdz palīdzību ārkārtas situācijās.

Cik ilgi tiek izslēgts automašīnas trauksme?

Kā darbojas automašīnas trauksmes?

Zinot viņu mehānismu, palīdzēs mums atrast iespējamos cēloņus un labojumus. Automašīnas trauksmes sistēma sastāv no četrām galvenajām detaļām, kā seko

  • Vairāki sensori neparastu notikumu atpazīšanai
  • Dators, lai apstrādātu
  • Skaļrunis rada skaņu
  • Uztvērējs, lai reaģētu uz atslēgas kodu

Mūsdienu automašīnu trauksmēs ir iebūvēts taimeris automātiski izslēgšanai.

Ir diezgan viegli saprast darba principu. Ikreiz, kad sensors reģistrē bīstamas iespējas, pamatojoties uz tā jutīguma noklusējuma līmeni, tas datoram nosūtīs ziņojumu.

Pēc tam dators apstrādā un aktivizē skaļruni ieslēgšanai.

Ja nospiežam taustiņa FOB pogu, uztvērējs to atpazīs, un tad, izmantojot datora procesu, tiek izpildīta izslēgšanas komanda.

Līdzīgi, ja taimeris ir iestatīts, datorsistēma atpazīst signālu pēc zvana, un tad skaļrunis ir izslēgts. Šī ir arī atbilde, lai automātiski izslēgtu automašīnu trauksmes signālu ?

Kad sensori nereģistrē dīvainas lietas, sistēma joprojām ir aktīva, bet neizraisa skaņas.

Kāpēc automašīnu trauksmes signāli turpina iziet?

Tas var signalizēt par briesmām, piemēram, pārāk zemu mūziku, vieglu sadursmes šoku no mājdzīvniekiem, nezināmu pieskārienu no bērniem, nejaušs izciļnis autostāvvietā utt. Pēc tam rodas viltus trauksme.

Turklāt tuvuma sensors parasti rada arī pārpratumu trauksmes skaņu . Tuvuma sensori darbojas, pamatojoties uz attāluma iestatījumiem.

Kad objekts viņiem ir pārāk tuvu, viņi ierakstīs kā neparastas lietas, kas ved trauksmi, lai turpinātu iziet .

Galvenās FOB problēmas

Viens no biežākajiem automobiļu trauksmes cēloņiem ir salauzts atslēgas FOB. Tā ir neliela tālvadības pults durvju ievadīšanas atbloķēšanai, kas vēlāk izstrādāts mūsu transportlīdzekļu atbloķēšanas mehānismā.

Pogas nospiešana ir viss, kas nepieciešams šīs ierīces darbībai.

Dažreiz salauzts atslēgas FOB nosūta nepareizu signālu uz automātisko datorsistēmu, pat ja mēs nepieskaramies pogai.

Tā rezultātā automobiļu trauksme tiks izslēgta, jo negaidīti nonāk brīdinājuma signāls. Citos gadījumos arī galvenā lob akumulatora līmenis noved pie kļūdainas aktivitātes.

Tomēr šī cēloņa noteikšana ir grūti, jo ekrānā netiek parādīta taustiņu vāja enerģija.

Elektriskie vadi

Kopumā pēkšņa sprieguma kritums var rasties no nozieguma, kurā zaglis mēģina sagriezt visas elektriskās saites, lai atbloķētu automašīnu.

Akumulatoru problēmas

  • Kad mums nav ne mazākās nojausmas par drošinātāju, ļaujiet izpētīt instrukcijas trauksmes iestatījumu atiestatīšanai. Mēs arī varam atrast šo informāciju transportlīdzekļu rokasgrāmatā. Tomēr šai sarežģītajai metodei nepieciešama uzmanība, jo katram modelim un ražotājam ir dažādi transportlīdzekļa trauksmes sistēmas atiestatīšanas veidi.
  • Akumulatoru var atvienot kā pēdējo kūrortu. Lielākā daļa trauksmes pārtrauks darbību, ja to barošanas avots tiks noņemts. Neskatoties uz to, daudziem mūsdienu transportlīdzekļiem ir rezerves enerģijas avots. Tāpēc jebkurā no iepriekšminētajiem posmiem mums pilnībā vajadzētu noņemt primāros un rezerves jaudas avotus. Tomēr, lai izvairītos no incidentiem, mums jāturpina tikai tad, ja mēs zinām, kā droši noņemt šo ierīci.
    Trauksme apstāsies, kad atvienosim trauksmes akumulatoru. Vēlāk mēs varam atjaunot savienojumu, lai ieslēgtu savus transportlīdzekļus.
  • Vai automašīnas trauksmes var izraisīt akumulatora aizplūšanu?

    Atšķirībā no baterijām pēcpārdošanas, rūpnīcas baterijas izmanto mazāku jaudu. Turklāt šīs ražotās trauksmes ir paredzētas mazāk enerģijas patērēšanai gaidīšanas režīmā nekā tad, kad skaļrunis ir iesaistīts.

    Pēc iedarbināšanas tas var ātrāk noārdīt akumulatoru.

    Atkarībā no funkcijām, baterys ietilpības un izraisīto trauksmju biežuma akumulatoru izmanto ilgāk vai īsāk.

    Ja trauksme noteiktā laikā automātiski neizslēdzas, skaņa turpināsies nepārtraukti, līdz mūsu akumulators izslēgsies. Pēc tam, pat ieslēdzot atslēgu, mēs nevaram sākt automašīnu.

    Secinājums

    Atkarībā no trauksmes sistēmu iebūvētā taimera izskata mēs varam atbildēt uz jautājumu, vai automašīnu trauksmes apstājas vieni paši ?.

    Tas ir jā, ja ir taimeris un otrādi. Jāapzinās, ka mūsu trauksmes ir svarīgas. Tātad, kad ir kļūda, ļaujiet pārbaudīt sensorus, vadus, atslēgas FOB un sistēmas akumulatoru.

    Lai saprastu un risinātu problēmu, nav vajadzīgas daudz prasmju vai zināšanu.

    Mēs uzmanīgi varam risināt šos jautājumus soli pa solim, lai aizsargātu mūsu automašīnas un mantas un pat izvairītos no turpmākiem nevēlamiem gadījumiem!