Ja jūs esat jauns vilkšana vai vēlaties iegādāties piekabes aizķeršanos, iespējams, esat saskāries ar terminu stendu svara sakabe . Bet ko nozīmē mirušā svara aizķeršanās ?

Šajā rakstā labi izskaidrojiet šīs tēmas pamatus , ieskaitot to, kas viņi ir, to priekšrocības un trūkumi, kā arī citi informatīvi dati.

Ko nozīmē mirušā svara aizķeršanās?

Vēl viens miruša aizķeršanās svara negatīvais ir tas, ka dublēšana ar savienotu piekabi var būt grūtāka.

Svara sadalījums var izraisīt piekabes vai automašīnas šūpošanos blakus vai džeku.

Kādi ir drošības pasākumi, ja tiek izmantots miruša svara sakabe?

Pareiza slodzes sadalījums

Atbilstoša slodzes sadalījums ir kritisks, lai saglabātu transportlīdzekļu stabilitāti un mazinātu briesmas, braucot pa ielu.

Pārliecinieties, ka pieļaujamais svars ir vienmērīgi sadalīts starp priekšējām un aizmugurējām asīm un no vienas puses uz otru.

Pielāgot braukšanas paradumus

Vilkšanai ar miruša svara sakabi ir nepieciešami daži pielāgojumi braukšanas paradumiem.

Tas palīdzētu palēnināties, it īpaši pagriežoties vai bremzējot, jo papildu svars var ietekmēt transportlīdzekļu apstrādi.

Arī jums vienmēr ir jāuztur drošs attālums no citām automašīnām un jāizvairās no pēkšņu joslu izmaiņām.

Izmantojiet drošības ķēdes

Drošības ķēdes nodrošina papildu drošības slāni, ja aizķeršanās neizdodas. Atcerieties tos pareizi piestiprināt un šķērsot tos zem aizķeršanās, tāpēc viņi noķer aizķeršanos, ja tā kļūst atdalīta.

Pēc šiem drošības apsvērumiem var palīdzēt negadījumu novēršanā un garantēt drošu un efektīvu vilkšanas braucienu.

bieži uzdotie jautājumi

  • Vilkts svars ir pieļaujamais svars, ko transportlīdzeklis velk aiz tā, turpretī mirušais svars ir svars, kas vilkšanas sistēmai jāatbalsta, lai vilktu kravu.
  • Izpratne par atšķirību starp šiem diviem terminiem ir nozīmīga, nosakot transportlīdzekļus vilkšanas spēju .

    Izvēloties pareizu aizķeršanās un vilkšanas iestatīšanu, ir jāapsver gan vilkts, gan miris svars.

    Kas notiek, ja jūs pārsniedzat mirušo aizķeršanās svaru?

    Jūs riskējat nodarīt kaitējumu jūsu automašīnai un piekabei, ja pārkāpjat mirušo aizķeršanās svaru vai mēles svara ierobežojumu.

    Smags svars var radīt sagging jūsu transportlīdzeklī, padarot to grūtāk vadīt, paātrināties un atbilstoši bremzēt.

    Tas var arī maksāt par transportlīdzekļu balstiekārtu, radot riepu trokšņus (īpaši ar nelielu ātrumu) un laika gaitā sabojājot komponentus.

    Pārmērīgs mirušās aizķeršanās svars var arī apdraudēt jūs un citus autovadītājus, it īpaši, ja jūs nevarat efektīvi manevrēt savu automašīnu.

    Tādējādi, dodoties rindā ar ražotājiem, bija obligāti obligāti jāveic vilkšanas spējas un atbilstoši veicināt kravu starp automašīnu un piekabi.

    Vai man ir nepieciešama svara sadales aizķeršanās?

    Tomēr, ja jūsu piekabe ir smagāka un tuvojas spējai vilkt savu transportlīdzekli, var būt nepieciešama svara sadales aizķeršanās, lai nodrošinātu drošu un stabilu vilkšanu.

    Secinājums

    Ko nozīmē mirušā svara aizķeršanās? Rezumējot, strupceļš ir piekabes aizķeršanās veids, kas var rīkoties ar noteiktu svara daudzumu bez papildu sadalījuma vai šūpošanās kontroles.

    Lai arī tas, iespējams, nav labākais risinājums visu veidu vilkšanas situācijām, tas var būt rentabls un efektīvs risinājums mazākām piekabēm un vieglākām kravām.

    Kā vienmēr, vislabāk ir izvēlēties pareizo aizķeršanos jūsu īpašajām vajadzībām un vilkšanas laikā ievērot visas drošības vadlīnijas un noteikumus.