Mitrās slīpēšanas pieskāriena krāsa ir lieliski, lai nodrošinātu vienmērīgu mēteli, piešķirot jūsu transportlīdzeklim jaunu izskatu.
Papildus skaistajam apelsīnu mizas efektam tam ir arī pielietojums, lai atjaunotu pieskāriena krāsas spīdumu un noņemtu skrāpējumus.
Bet esiet piesardzīgs: nepareizi šajā procesā var padarīt jūsu automašīnas oriģinālu krāsu par putru! Paņemiet laiku, lai izlasītu mūsu rakstu, lai iegūtu visdetalizētākās instrukcijas pirms sākuma procesa.
Mitra slīpēšana pieskarties krāsai- detalizēts ceļvedis
1. solis: izvēlieties piemērotu smilšpapīru
Jums jāizvēlas piemērots smiltis papīrs atkarībā no krāsām, kas ir reāls bojājums. Caurspīdīgai krāsai ar smagiem bojājumiem būs prasīgākas prasības nekā vienai ar vieglām smiltīm.
Automašīnas krāsas smilšpapīrs pieskaras ar lielāku smiltis skaitli var kalpot labākam abrazīvam efektam.
Ja jums jānoslīpē svaigi krāsota virsma, 2000. un 3000 graudu smilšpapīrs būs ideāla izvēle. Tikmēr 1200 un 1500 graudu produkti ir piemēroti vieglām skrāpējumiem.
2. solis: sagatavojiet tīrīšanas risinājumu
Vispirms, lūdzu, sagatavojiet pilnu ūdens un ziepju maisījuma spaini. Nekad nelietojiet automašīnu ziepes (piemēram, laku vai vasku), ja vien nevēlaties izgāzties šajā sākotnējā solī.
Trauku ziepes ir tik lieliska izvēle šai misijai, tā vietā.
3. solis: sagrieziet un iemērciet smilšpapīru
Noņemiet smilšpapīru no paketes un gareniski sagrieziet smilšpapīra loksnes. Šo produktu aptuvenā materiāla dēļ vislabāk ir izmantot smagas šķēres.
Kad griezums būs pabeigts, šo griezumu lapu platums tiks izmantots, lai apņemtu smilšpapīra izspiešanu, lai apstrādātu.
Turklāt smilšpapīra griešana vertikāli ir arī ērtāka iegremdēšanai un lietošanai.
Pēc 5 minūšu mērcēšanas ziepjūdens šķīdumā jums ir jāvelk smilšpapīra loksnes uz augšu un jānoraida tās pāri spaiņa sāniem, lai ziepjūdenī būtu atlicis tikai puse.
Pagaidiet pacietīgi vēl 5 minūtes, un jūs esat pabeidzis gatavoties slapjai slīpēšanai ar auto krāsu .
2. daļa. Mitra slīpēšana ar savu transportlīdzekli
Pirms iebraukšanas šajā daļā neaizmirstiet sagatavot kādu mīkstu, sausu audumu un tīru ūdens krānu. Un tagad ļauj nokļūt darbā!
1. solis: mazgājiet un nosusiniet
Vispirms noņemiet visus netīrumus vai svešas vielas, kas pieķeras virsmai, pie kuras strādāsit.
Izmantojiet sūkli un regulāras automašīnas ziepes, lai notīrītu krāsu virsmu, pēc tam kārtīgi izskalojiet ar tīru tekošu ūdeni un izmantojiet tīru audumu, lai tos visus nožūtu.
Piezīme: Šis solis pilnībā aizliedz automašīnu ziepes, piemēram, vasku un laku.
2. solis: slapjas smiltis
Neatkarīgi no jūsu prasmes, telpa starp pirkstiem var sasniegt nevienmērīgu virsmu. Lūdzu, iesaiņojiet slapjo smilšpapīru ap rokturi, smilšpapīra spieķi vai rokturi.
Tas palīdzēs, ja izvēlēsities atbilstošu izliektu, plakanu vai saliekamu rokturi atkarībā no darba stāvokļa.
Rūpīgi izlasiet instrukcijas par izvēlēto instrumentu, jo tas palīdzēs jums efektīvi noteikt smilšpapīru.
Lūdzu, sāciet ar labi samērcētiem smiltis papīra gabaliņiem un smilšu pieskarties krāsai apļveida orbītās. Pielāgojiet rokas stiprumu tā, lai tas neietekmētu skaidru apvalku.
Pārvietojiet smilšpapīru dažādos virzienos, lai nodrošinātu, ka visas virsmas saņem pat aprūpi. Kad mitrā slīpētā daļa parādās tumšā ūdenī, tas parāda, ka jūsu rokas spiediens ir pārāk spēcīgs.
Ja smilšpapīrs kļūst sausāks, jums tie nekavējoties jāmirst spainī vai ziepju ūdenī tieši uz virsmas.
Kad tie ir nēsāti vai slapji, lūdzu, noņemiet tos un nomainiet ar jaunām smilšpapīra lapām.
3. solis: atkal mazgājiet un nožāvējiet
Pēc tam, kad esat apmierināts ar mitrās slīpēšanas procesu, izmantojiet krānu, lai no krāsainajām virsmas mazgātu visus gružus un ziepjūdeni.
Izmantojiet rokas, lai pārbaudītu tieši, līdz vairs nevarat sajust ziepju atlikumu.
Novietojiet automašīnu ēnā vietā un automašīnas izžūšanai izmantojiet mīkstu audumu. Nepakļaujiet savu transportlīdzekli tiešiem saules stariem, nelabvēlīgi ietekmējot automašīnu krāsošanas darbu .
Tā vietā jūs varat izmantot citus siltuma avotus, piemēram, matu žāvētāju.
4. solis: pulējiet teritoriju
Šis solis prasa, lai jūs pulētu krāsu ar berzes savienojumu un buferi. Pagrieziet buferi apļveida orbītā ar mērenu rokas spēku, lai iegūtu vislabāko efektu.
5. solis: vaska laukumu
Augstas kvalitātes automašīnu vasks ir aizsargājošs automašīnas krāsas virsmas slānis zem ārējiem spēkiem un laika apstākļiem.
Turklāt tas arī palīdz krāsot krāsas ilgāk un samazināt krāsas izbalēšanas ātrumu. Pēc visām svaigi mitrajām slīpētajām virsmām vaksēja, jūs esat izdarīts!
Kad es varu slapināt smiltis savu krāsu?
Nav stingras laika barjeras slīpēšanai, lai jūs varētu veikt darbu jebkurā laikā.
Tomēr vismaz apmēram mēnesi ieteicams slapināt slīpēšanu pēc krāsas pieskāriena darba, lai krāsa varētu pilnībā izārstēt.
Daži pēdējie vārdi
Kaut arī mitrā slīpēšanas pieskāriena krāsas process ietver daudzus soļus un prasa daudz kompetences, tas nav tikai profesionālai mehānikai!
Varat to arī veiksmīgi izdarīt mājās, ietaupot naudu un nodrošinot jautru nedēļas nogales automašīnu aprūpes pieredzi.
Wet Saning piedāvā jaunu drēbju komplektu jūsu četrriteņu draugam, un tas noteikti mīl šo dāvanu. Tāpēc rūpīgi rūpējieties par šo pārklājumu ar regulāru mazgāšanu un uzturēšanu. Veiksmi!