Pretēji izplatītajam nepareizajam priekšstatam, vējstikla tīrītāja šķidruma noplūde ir par ko uztraukties. Jūsu drošībai ir svarīgi, lai būtu pareizi darbojoša vējstikla mazgātāja sistēma.

Ja sistēmu funkcijās ir kaut kas neparasts, svarīgs ir iegūt šo elementu fiksēt vai aizstāt pēc iespējas ātrāk.

Šis amats izies visas galvenās problēmas ar vējstikla mazgātāja šķidruma noplūdēm un to, kas jums jādara, lai tos salabotu, tāpēc sekojiet līdzi un turpiniet lasīt vairāk!

Kas ir vējstikla tīrītāja šķidrums?

Vējstikla tīrītāja šķidrums (pazīstams kā mazgātāja šķidrums, vējstikla šķidrums vai tīrītāja/mazgātāja šķidrums) ir šķidrums, ko jūsu automašīnas tīrītāji izmanto, lai notīrītu aizmugurējos logus, ceļojot.

To novieto noteiktā kamerā zem pārsega un bieži ir ierobežots ar plastmasas ūdens zīmi.

Īpaši izstrādāti vējstikla mazgāšanas šķidrumi, kas ir labāki par ūdeni un nesasalst, kamēr temperatūra pazeminās zem 0 grādiem C.

Otro šķidruma rezervuāru var iekļaut, ja transportlīdzeklim ir aizmugurējie tīrītāji.

Kāpēc vējstikla tīrītāja šķidruma noplūde?

Vecākiem transportlīdzekļiem bieži ir mazgātāja rezervuārs netālu no izplūdes caurules; Uzglabāšanas degvielas tvertne laika gaitā sadalīsies un notecēs augstas temperatūras dēļ.

Tā rezultātā šķidrums plūst no rezervuāra, līdz tas kļūs tukšs.

Daži vējstikla šķidruma noplūdes simptomi ir:

Šķidruma noplūdes no apakšas jūsu automašīnas

Kad notiek vējstikla mazgātāja šķidrums, kas noplūst no apakšas , jūs varat noteikt gaiši zaļu šķidrumu vai zilu šķidrumu, kas plūst no zemūdens, parasti blakus vienai no aizmugurējām riepām.

Vai arī biežāk, ja iepriekš uzpildījāt mazgātāja šķidrumu un viņi pārstāja izsmidzināt uz aizmugurējā loga, jūsu šķidrums izplūst.

Vīrā esošā rezervuārs bieži tiek uzstādīts tuvu izplūdes sistēmai, tāpēc šīs sistēmas siltums var radīt eļļas noplūdes vecākos transportlīdzekļos.

Parastākais bojātās tvertnes cēlonis ir īpašnieks, kas sistēmā ievieto ūdeni, nevis tīru mazgātāja šķidrumu.

Ūdens sīkrīkā sasalst, ja temperatūra kļūs pārāk zema. Pēc atkausēšanas tas padara plastmasas stingrību un lūzumu.

Bez mazgātāja šķidruma izsmidzināšanas ārpus vējstikla

Diemžēl, ja galvenā problēma ir pelējums, to nevar noņemt.

Šajā gadījumā jums būs nepieciešams profesionālis, lai aizstātu visu vējstikla mazgātāja rezervuāru un regulāri mainītu šķidruma līnijas.

Zems vējstikla šķidrums

Zilas vai zaļas šķidruma peļķes zem jūsu automašīnas ir vēl viens simptoms, ka noplūst vējstikla mazgātāja rezervuārs .

Izplūdes vai salauzts rezervuārs ļaus jūsu veļas mazgājamās mašīnas šķidrumam regulāri palaist zemu vai tukšu.

Ja jūs regulāri papildināt savu tvertni, tomēr atklājat, ka tā ir zema vai bieži prasa uzpildi, jūsu tvertne var būt salauzta un noplūst.

Kad tvertne ir tukša un jūs ieslēdzat sūkni, tā var izdegt un ir jānomaina.

Plaisas tvertnē

Plaisas bieži izraisa šķidruma noplūdi, un tās nevar izlabot.

Kad vējstikla tīrītāja šķidruma rezervuārs ir saplaisājis, jums jāgaida automašīna uz auto remonta veikalu; Automātiskās remonta eksperts pārbaudīs tvertni, lai iegūtu fizisku pasliktināšanos, piemēram, lūzumus konteinerā vai piegādes līnijā.

Kā noteikt vējstikla šķidruma noplūdi?

Ja jūsu transportlīdzeklis ir jauns, tas, visticamāk, ietver iebūvētu sistēmu, lai sazinātos ar mazgātāja šķidruma līmeni vadītājam, izmantojot iebūvēto diagnostikas funkciju.

Vecajām automašīnām jums jāpārbauda rezervuārs, atverot vāciņu un meklējot mērstieņu vai vienkārši palūrējot caur plastmasas rezervuāru un tieši pārbaudot šķidruma līmeni.

Pārbaudiet rezervuāra stāvokli

Pārbaudot mazgātāju konteineru, lai pārliecinātos, ka tas ir pilns, jums jāpārbauda arī tvertne. Sakarā ar mazgātāja šķidruma sasalšanas iespējamību ziemas mēneši var būt ļoti skarbi mazgātāja šķidruma rezervuāriem.

Ir diezgan neparasti, ja mazgātāja tvertne sabojājas ārkārtas aukstumā, atkarībā no mazgātāja konteinera dizaina un to, cik tā ir pilnīga, kad temperatūra kļūst auksta.

Kad plastmasa pakļaujas videi, tā varētu kļūt trausla un satricināt ar atkārtotu lietojumu.

Pārbaudiet mazgātāja rezervuāra plaisas

Sūkņa nomainīšanas darbības