Kādu dienu jūs pēkšņi atklājat nelielu zaļu šķidruma baseinu, kas noplūst no automašīnas.

Jūsu prāts parādās ar daudzām bažām, piemēram , kas ir zaļais šķidrums, kas noplūst no manas automašīnas un kāpēc mana automašīna noplūst zaļā šķidrumā?

Ja atrodat atbildes uz šiem jautājumiem, šī ziņa jums ir pareiza rakstīta. Ļauj sākt saprast, no kurienes tas nāk un kā to labot!

Ko nozīmē zaļš šķidrums noplūdes no automašīnas?

Ja pamanāt zaļo šķidrumu, kas noplūst no automašīnas , tas, visticamāk, ir antifrīzs vai dzesēšanas šķidruma noplūde. Jo ātrāk jūs varat atrast zaļā šķidruma noplūdes galveno cēloni, jo labāk tas ir transportlīdzekļu motoram.

Visbiežākais šīs noplūdes vainīgais ir izpūstas vai saplaisājušas galvas blīve, kas nopietni izraisa sagrābtu motoru.

Turklāt saplēstās caurules vai no radiatora nolietots blīvējums arī no automašīnas noved pie caurspīdīga zaļa šķidruma.

Citos apstākļos šķidruma noplūde var rasties no uzstādīšanas kļūdām, piemēram, izmantojot nepareiza tipa zaļo šķidrumu vai nepareizu piestiprināšanu starp šļūteni vai skavu, kas savieno ar motora komponentiem, piemēram, ūdens sūkni vai radiatoru.

Kāpēc zaļais šķidrums noplūst no automašīnas?

zaļā šķidruma galvenajiem cēloņiem zem automašīnas . Šajā daļā mēs detalizēti analizējam 5 labākos automašīnas noplūdes zaļās simptomus. Šeit ir:

Caurums radiatorā

Antifrīzu sauc par radiatora dzesēšanas šķidrumu. Viņi tieši piedalās motora dzesēšanas sistēmas darbībā .

Tāpēc, kad no automašīnas noplūst zaļš šķidrums, pirmais komponents, kas jums jāpārbauda, ​​ir radiators.

Laika gaitā radiatora šļūtene cieš no nogulumiem un gružiem. Tajā pašā laikā korozija, rūsa un mikroskopiskās plaisas sāk ļaut gaisam un nogulumiem iet iekšā un pēc tam radīt lielāku caurumu radiatorā.

Līdz ar to tas ļauj izkļūt no zaļā šķidruma šķidruma automašīnas.

Caurspīdīgs radiatora vāciņš

Šķidruma aizplūde no radiatora vāciņa reti notiek, salīdzinot ar pārējām četrām šajā amatā minētajām zīmēm.

Ja atrodat dažas noplūdes vai baltas svītras, kas ap vāciņu dēvē par žāvētu dzesēšanas šķidrumu, radiatora vāciņš, iespējams, kļūst slikts.

Bojāts radiatora vāciņš neļauj saglabāt pareizu iekšējo spiedienu.

Pārmērīgs spiediens piespiež nelielu šķidruma pilienu no vāciņa blīvējuma. Šajā gadījumā jaunais radiatora vāciņa nomaiņa atrisinās šo problēmu.

Izpūstas galvas blīve

Kad galvas blīvējuma blīvējums neizdodas , motors pārkarsē, kā rezultātā rodas milzīgs spriedze un plaisas uz blīves. Caur plaisām automašīna noplūdē no priekšpuses, noplūst zaļa šķidruma.

Braukšana ar izpūstas galvas blīvi ir nedroša. Augstā temperatūra nopietni sabojā motorus un katalītiskos pārveidotājus, kas piespiež milzīgu remontu.

Bojāts ūdens sūknis

Salauzts ūdens sūknis ir vēl viens visizplatītākais vainīgais zaļajam šķidrumam zem automašīnas. Ūdens sūknis tiek uzstādīts netālu no zemes un piestiprināts pie radiatora apakšējās šļūtenes.

Tātad tas cirkulē dzesēšanas šķidrumu caur dzesēšanas sistēmu un regulē ātrumu.

Laika gaitā ūdens sūknis cieš no korozijas un uzkrātās rūsas. Tas diezgan bieži saskaras ar ceļa atliekām. Šie fakti var veidot caurumu automašīnās zaļā šķidrumā.

Turklāt nepareiza piestiprināšana starp šļūtenes un ūdens sūkni, piemēram, nolietotais savienojums, laika gaitā kļūst vaļīgs, kas ļauj noplūst zaļajam šķidrumam .

Jautājums ar paplašināšanas tvertni

Sakarā ar šo principu, izplešanās dzesēšanas šķidruma tvertne vienmēr darbojas temperatūras izmaiņas.

Vecākas tvertnes kļūst saplaisājušas vai kļūst par brīvu savienojumu ar citām sastāvdaļām, īpaši ar radiatora šļūteni. Tā rezultātā automašīnas noplūst zaļās lietas.

FAQ

Tajā pašā laikā viņš arī pārbauda savienojumus starp radiatora šļūteni un ūdens sūkni, kā arī pārbauda tā vāciņu.

Korozijas problēmas, nogulumi vai plaisas uz iepriekšminētajām daļām ir galvenais vainīgais zaļā šķidruma noplūdei. Parasti mums jāmaina šīs kļūdainās daļas. Pretējā gadījumā tie ļoti sabojā iekšējo motoru.

Ko šķidruma krāsa jums saka, kad jūsu automašīna noplūst?

Izmantojot rakstu, regulāra apkope auto remonta veikalos kļūst arvien svarīgāka, lai aizsargātu automašīnu un sevi braukšanā.