Parasti tiek uzdots jautājums, ko jūs darāt, ja braucat cauri ūdenim un automašīnai paradis startēt . Braukšana pāri ūdenim, īpaši dziļa ūdenim, var būt riskanta.

Tas var noņemt jūsu automašīnu vai kaitēt motoram. Turklāt var būt kaut kas, kas varētu sabojāt transportlīdzekli.

Daži automobiļi var turpināt darboties, bet daudzi paradis. Ir dažādi skaidrojumi, kāpēc jūsu automašīna nomira pēc braukšanas caur ūdeni .

Nosakot, kāpēc jūsu automašīna paradis sākt, nepārbaudot, ka tā nav viegli. Zemāk ir daži iespējamie iemesli, kas jums jāņem vērā.

Kāpēc pēc tam, kad esat braucis cauri ūdenim un automašīnai, paradis sākt?

Nepareizi funkcionējošs katalītiskais neitralizators

Tas palīdzētu, ja jūs pārbaudītu ūdens dziļumu, kurā jūs braucāt ar transportlīdzekli. Nav labi, ja ūdens ir dziļš, un jūs ejat un smagi stumjat gāzes pedāli.

Tas var nonākt izplūdes caurulē un kaitēt katalītiskajam neitralizatoram. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jūs braucāt cauri peļķei, un tagad automašīna paradis startēt .

Bojātas elektriskās sastāvdaļas

Elektriskās problēmas ir izplatītas, braucot pa ūdeni. Jūs varat domāt par šo problēmu, it īpaši, ja ūdens nav tik dziļa, un automašīna pēc peļķes nodošanas nav aizdedzināta.

Problēma varētu būt nepareizi funkcionējošas elektroniskas detaļas.

Daudzi elektriskie savienojumi noteiktos automobiļos atrodas ļoti zemā stāvoklī. Viņus varēja salauzt, pat ja braukšana cauri seklam ūdenim.

Ūdens degvielas sistēmā

Bojāta galvas blīve

Gadījumā, ja ūdens bija ārkārtīgi dziļš, un transportlīdzeklis apstājās pēc iebraukšanas tajā, ūdens, iespējams, ir iesūcies galvas blīvē.

Ūdens to var viegli iznīcināt. Pašiem vārstiem var būt bojāti.

Kas man jādara, ja mana automašīna nesākas pēc braukšanas caur ūdeni?

Kad ūdens ir novadīts, turiet durvis un logus atvērtas, lai ļautu saules gaismai un gaisam. Kad automašīna iekšpusē bija mitra un paradis startēt , jums tas jāpiešķir kādu laiku, lai nožūtu.

Iepriekš jāinstalē arī galds vai stāvošs ventilators transportlīdzekļa iekšpusē. Atinstalējiet sēdekļus un ļauj tiem nožūt -tie ātrāk nožūs.

Pārbaudiet savu gaisa filtru

Pārbaudiet gaisa filtra mitrumu vai mitruma simptomus. Ja tas tā ir, atrodiet nomaiņu. Jums varētu būt arī jāmaina motoreļļas.

Pārbaudiet savus šķidrumus

Ceļojot pa ūdeni, ūdens iekļūs motora nodalījumā un piesārņojuma transportlīdzekļu šķidrumos, ieskaitot motoreļļu, diferenciālos šķidrumus un transmisijas eļļu.

Novērtējiet šķidrumu stāvokli ar mērstību. Tie parādās visos simptomos, ieskaitot krāsas maiņu, atšķaidītu vai pienainu stāvokli.

Tas nozīmē, ka viņi ir piesārņoti. Jums ir jāpārbauda transportlīdzeklis, jo sabojāts šķidrums var nodarīt kaitējumu motoram.

Pārbaudiet sava transportlīdzekļa apakšpusi

Pārbaudiet, vai zem sava transportlīdzekļa nav miskastes, zāles un netīrumi. Apskatiet arī motora nodalījumu, zemūdeni un bamperus.

Pārbaudiet balstiekārtas un bremžu savienojumus

Jūs varētu vēlēties vēlreiz pārbaudīt apgaismojumu, kad esat pabeidzis šos testus. Turklāt pārliecinieties, ka visas kļūdainās detaļas tiek mainītas, kad tās nevar noteikt.

Bremzēšanas komponenti nav kaut kas tāds, ko jūs varat atstāt novārtā, jo tas ir ļoti saistīts ar jūsu ģimenes drošību.

Ko darīt, ja jūsu automašīna apstājas ūdens dēļ

Jūs nevarat aizdedzināt vai turpināt automašīnu, lai šajā posmā izmantotu visu benzīnu. Šis ir veids, kā jūs varat veikt uzdevumu. Metode, kā daži dod priekšroku, tiek saukta par sifona caurules metodi.

Vispirms ielieciet cauruli no sifona sūkņa degvielas tvertnē. Tam atveriet benzīna pildvielas vārstu un noņemiet vāciņu.

Pēc tam pievienojiet vienu caurules galu caur aizpildīšanas kaklu. Turpiniet to darīt, līdz tas sasniedz tvertnes apakšdaļu.

Vai transportlīdzeklim vajadzētu būt metāla durvīm, kas varētu bloķēt caurulīti iekļūt tvertnē, vai arī jāizmanto skrūvgriezis, lai uzmanīgi atbloķētu durvis? Turpiniet stumt cauruli uz leju.

Pēc tam notīriet visu izlijušo degvielu, izmantojot audumu. Sūknējiet benzīnu. Lai to izdarītu, ievietojiet otru caurules galu ārējā tvertnē un izmantojiet manuālo sūkni, lai degvielu transportētu uz caurulīti.

Turpiniet sūknēšanu, līdz gāze ir pilnībā iztukšota.

Pārliecinieties, ka sūknētais benzīns tiek atbilstoši iznīcināts. Ja neesat pārliecināts un nevēlaties to darīt, jūsu iespēja ir sazināties ar atkritumu apglabāšanas centru vai auto pakalpojumu.

Nomainītas bojātas detaļas

Tā kā šīs sastāvdaļas ir sabojājušas ūdens, ir liela varbūtība, ka jūs tos nevarat salabot un būs jāaizstāj daudzi.

Mirušā akumulators ir piemērs. Jums būs jāiegādājas jauns akumulators. Nomainiet akumulatoru piesardzības nolūkos, jo akumulatora ūdens ietvaros var izraisīt darbības traucējumus.

Tas varētu arī jūs elektriski. Turklāt, tiklīdz automašīnas katalītiskie neitralizatora un galvas blīves nav izdevušies, jums tās jāaizstāj.

Ko darīt, ja noķerts plūdos?

Cik daudz ūdens ir par daudz, lai brauktu cauri?

Cik daudz ūdens jums brauc cauri

Jūs izvairāties no mēģinājumiem braukt pāri ūdenim, kura dziļumu jūs nezināt. Parasti ir pieņemamas dažas collas ūdens bedrēs. Lai saglabātu kontroli, jums vajadzētu palēnināt automašīnu.

Pat braucot ar pietiekamu ātrumu, dažas collas ūdens var izraisīt slīdēšanu. Kad ūdens dziļums sasniedz 6 collas, tas ir pietiekami, lai automašīnas zaudētu kontroli.

Neatkarīgi no tā, cik ātri jūs esat, hidroplānošana var notikt ar ūdens dziļumu no 1/10 collas.

3000 mārciņu (1360 kg) automašīna, kas ir lielākā daļa automašīnu parasto svaru, parasti var peldēt divās pēdās ūdenī. Automašīnu augstums varētu ietekmēt arī to, cik viegli motors varētu plūdu.

Transportlīdzekļi ar dažādu augstumu var izturēt dažādas ūdens zonas.

Labāk izvairieties no vietām ar ūdeni, kas var sasniegt durvju rāmi. Ūdens, kas nonāk durvju rāmī, var pārpludināt ieplūdes sistēmu un motora nodalījumu.

Secinājums