Iestrēdziet ar riepu punkcijas caurumu uz automašīnām, dodoties ceļojumā pa ceļu, ir diezgan neērtības. Katram apstāklim ir atšķirīga pieeja ārstēšanai.
Neskatoties uz to, vairums autovadītāju dod priekšroku saķeres metodei, kas saistīta ar plāksteri vai pievienošanu, jo tas pilnībā un ātri palīdz pilnībā pievērsties cauruma problēmai uz viņu riepas.
Tomēr ir kāda problēma, kas jums jāzina, piemērojot šo paņēmienu uz riepas, lai būtu skaidrs: vai riepas ir pilnībā droša ? Cik droši ir riepu spraudņi
Atbilde tiks atklāta mūsu sekojošajā saturā. Lai nepalaistu garām karsto tēmu, sekojiet mums tagad, lai saņemtu pārdomātu atbildi.
Vai riepas pievienošana ir droša?
Īpaši tādas ietekmes uz vidi kā mitrums vai gaiss iebrūk riepā, lai to pilnībā noārdītu vai iznīcinātu, izraisot briesmas.
Tērauda riteņu josta vājinās korozijas dēļ ar vecumu, un gumijas riepas ir savienotas, lai virzītu lielāku triecienu.
Vēl viens drauds, nosakot punkciju, izmantojot spraudni, ir tas, ka tas var izraisīt riepu bojājumus riteņiem iekšienē. Šajā gadījumā kaitējums ir neredzams ar neapbruņotu aci.
Tāpēc mums ir diezgan droši, ka mēs, ceļojot ar automašīnu īsā skrējienā, izlabot punkciju ar spraudni, nevis ilgstoši.
Kā pareizi iespraust riepu?
pāris , lai pagrieztu caurumu.Pastāvīgā rotācija nodrošinās pietiekamu triecienu, lai apgrieztu virsmu un palielinātu caurumu, lai tas atbilstu kontaktdakšu lielumam.
Pāris reizes pārtaisiet, līdz sasniedzat paredzamo izmēru. Tomēr gadījumā, ja caurums nav tik liels, lai izmantotu reamer, izmantojiet rokas urbi, lai vispirms sasmalcinātu caurumu un vēlāk turpinātu ar reameru.
3. solis: sagatavošana pirms pievienošanas
Apskatiet remonta komplektu, lai atrastu atbilstošu sloksni, un izvadīt spraudņa vadu caur instrumenta cilpu muti. Pēc tam izmantojiet pileri, lai saglabātu auklas līdzsvaru starp tā galiem.
Aizzīmogojiet visu sloksni, izmantojot cementa aerosolu. Pēc tam atkārtojiet ar caurumu.
4. solis: ievietojiet sloksni tās pareizajā vietā
Ielieciet sloksni pakāpeniski riepas caurumā. Izmantojot savas stiprās rokas, lai stingri nospiestu spraudņa sloksni pareizajā riepas vietā.
Kad spraudņa vads ir pilnībā ievietots, jums tas jāvelk tā, lai atlikušā sloksne būtu aptuveni 1 colla (ārpusē) no riepas.
5. solis: sūknējiet pilnībā gaisu riepā
PSI standartu.6. solis: noņemiet lieko
Minētās darbības faktiski ir pabeigtas vairāk nekā 90% no spraudņa produkcijas. Posteprocess sastāv no šādām darbībām:
- Izmantojiet mazgāšanas līdzekļus, lai notīrītu zonas
- Ļaujiet tai atpūsties apmēram 15 minūtes, kas ļauj vietām izžūt
- Novērsiet spraudņa liekās robežas, tomēr paturiet prātā, lai atstātu apmēram collas malu.
7. solis: Pārbaudiet spraudņa riepu vēl vienu reizi
Ja jūs nezināt, vai iespraust, ielāpēt vai nomainīt, vienkārši pievērsieties mehānikas palīdzībai.
Galīgās domas
Vai riepas pievienošana ir droša ? Kad mums ir izdevies noturēt jūsu uzņēmumu uz šīm pamatlīnijām, mēs derējam, ka esat sasniedzis pārdomāto informāciju par iepriekšējo tēmu.
Mēs vēlamies atkārtoti uzsvērt zinātkāres faktu.
Veids satrauc problēmu kā pagaidu risinājumu, un tad riepu spraudņa drošība ilgtermiņā nav droša.
Paldies, ka pavadījāt mūs, lai uzzinātu par piesprausto riepu drošību . Dalīšanās ir gādīga. Neaizmirstiet dalīties ar noderīgo saturu ar tiem, kuriem ir tāda pati interese kā jūs.
Visbeidzot, nekautrējieties paziņot mums par citu jūsu zinātkāri par automašīnām. Tiekamies nākamajās ziņās.