Tas var būt reālas galvassāpes, ja uz ceļa un jūsu automašīna pēkšņi zaudē elektrisko jaudu, kā arī 4L60E limp signāls.

Labā ziņa ir tā, ka 4L60E Limp režīma atiestatīšanai tiek atiestatīti vairāki ātras darbības, lai automātisko atgrieztos normālā stāvoklī.

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis mehāniķis vai jauns īpašnieks, kurš meklē problēmu novēršanas metodes, šī rokasgrāmata būs parocīga.

Dodieties ceļojumā un paveikt lietas!

Kā veikt 4L60E mīksto režīma atiestatīšanu, diagnosticēt labojumu?

Papildiniet savus šķidrumus:

Ja lietas rodas pārraides problēmas, šķidruma sistēmu spiediena palielināšana varētu atrisināt problēmu un visu atgriezt pareizajā trasē.

Pārbaudiet un atkārtoti piepildiet šķidrumu, pēc tam restartējiet automašīnu, lai noteiktu, vai tā ir salabojusi mīksto režīmu. Ja nē, nogādājiet automašīnu automātiskajā veikalā.

Arī netīrs vai zems dzesēšanas šķidruma līmenis varētu būt būtisks iemesls.

Izdzēsiet čeka motora gaismu:

Vienkārši izslēdziet motoru un ļaujiet tam atdzist. Pēc vismaz 15 līdz 30 sekundēm atdaliet abus kabeļus no transportlīdzekļu akumulatora, lai to pilnībā izlādētu.

Datoram vajadzētu netikt uzlādēts un zaudēt visus saglabātos pārraides kodus šādā veidā. Citiem vārdiem sakot, galu galā limp režīms izzudīs.

Kā diagnosticēt, ja atiestatīšana nedarbojas

Attiecībā uz to , kā atbrīvoties no automašīnas no mīkstuma režīma, izmantojot OBD-II koda skeneri , veiciet šādas darbības, lai diagnosticētu mīkstuma režīmu:

  1. Pārliecinieties, ka atrodaties drošā vietā.
  2. Pārliecinieties, ka esat jau izslēdzis automašīnu 5-10 minūtes. Datoram būs kāds laiks, lai šādi risinātu visas problēmas.
  3. Pirms turpināt pārraidi joprojām vajadzētu būt mīkstā režīmā.
  4. Kad esat pārliecināts, ka automašīna pati par sevi neievada mīksto režīmu, aiz tā ir nopietnāks vaininieks. Lai noteiktu, kuri kodi tiek turēti automašīnu atmiņā, atrodiet skeneru spraudni (parasti zem informācijas paneļa autovadītāja pusē).
  5. Meklējiet tos Google, lai redzētu, vai kāds no šiem kodiem var attiekties uz mīksto režīmu un piemērotām metodēm , kā pilnībā atbrīvoties no Limp režīma .

Kā salabot automašīnu mīkstā režīmā

Kādi ir 4L60E limp režīma galvenie cēloņi?

Izmantojot sliktu vadu, viena no šīm uzraudzības vienībām var nedarboties pareizi. Tas varētu nosūtīt signālu, kas aktivizē automātisko, lai pārietu bojājuma režīmā.

Bojāta elektroinstalācija

Daudzi elementi, piemēram, ūdens, siltums, akumulatora skābe un pat ietekmes kaitējums skarbiem ceļa apstākļiem vai sadursmēm, var sabojāt vadu automašīnas iekšpusē.

Jūsu vadi kalpo kā nervu sistēma, nosūtot ziņojumus vadības vienībām, kas darbojas kā smadzenes.

Kad šie vadi sāks piegādāt neprecīzus datus, vadības ierīce atklās problēmu. Šajā brīdī tas pārslēdzas uz Limp režīmu, lai aizsargātu pārnesumkārbu un motoru.

Kādi ir 4L60E limp režīma simptomi?

periodisku mirgojošu vai mirgojošu kontroles motora gaismu .

Lai apturētu turpmāku kaitējumu transmisijai un motoram, ja rodas pārkaršana, pārtrauciet braukt pēc iespējas ātrāk un ļaujiet jūsu transportlīdzeklim atdzist. Tikai tad, ja jūs mēģināt turpināt.

FAQ

Cik ātri es varu vadīt mīksto režīmu?

Atkarībā no ražotāja norādītajiem ierobežojumiem, jūs parasti ierobežojat ar braukšanu ar ātrumu 30–50 jūdzes stundā.

Kas vēl vairāk, jūs ar automātisku transportlīdzekli varēsit apgriezt motoru virs 3000 apgr./min vai pāriet uz augstākiem pārnesumiem.

Galīgās domas

Kamēr jums pieder transportlīdzeklis ar 4L60E pārnesumkārbu, iespējams, esat cietis nobijies mīksto režīmu.

Lai arī tā ir drošības īpašība, autovadītājiem tā var būt nomākta, jo tas nopietni kavē transportlīdzekļu veiktspēju.

Joprojām ir veids, kā atiestatīt 4L60E MIBP MODE, kā mēs tikko atklājām. Tātad, ja jums ir apnicis rīkoties ar lēnām transportlīdzekli, pieturieties pie iepriekšminētajām darbībām, lai pilnībā atrisinātu problēmu.

Turklāt izsauciet labi apmācītu tehniķi, lai diagnosticētu vainīgos un būtu dzīvotspējīgs pasākums, lai tos visus salabotu, ja neesat pārliecināts par DIY metodi.

Pārsūtiet dārgo lasījumu arī citiem automašīnu īpašniekiem!