Tāpat kā jebkurai citai automašīnas motora daļai, ieplūdes sadales vārpstas stāvokļa sensoram ir ierobežots kalpošanas laiks. Pēc ilgas lietošanas tas sāks darboties un ietekmēs motora veiktspēju.

Ja jūs šajā brīdī nepievēršat pietiekamu uzmanību, jūs varētu iestrēgt ar kaitinošām problēmām ar savu jauko automašīnu.

Daudzi cilvēki cenšas noteikt, vai problēmas ar viņu automašīnām rodas no ieplūdes sadales vārpstas sensora vai nē.

Cik grūts laiks viņiem! Ja atrodaties vienā laivā, neuztraucieties! Šis raksts ir viss, kas jums nepieciešams.

Šeit mēs norādīsim dažas no visizplatītākajām kļūdainajām CMP pazīmēm un arī risinājumiem. Turpiniet ritināt vairāk!

Kas ir sadales vārpstas stāvokļa sensors un ko tas dara?

Pirms sadales vārpstas sensora darbības traucējumiem tas atklās dažas izplatītas pazīmes, lai pateiktu tā pašreizējo statusu.

Bez bojāta sadales vārpstas stāvokļa sensora bieži sastopamie simptomi

Kad jūsu automašīnai ir slikts sadales vārpstas stāvokļa sensors, tā uzreiz ietekmēs pārraidīto signālu, kas ir atbildīgs par informācijas piegādi transportlīdzekļu programmatūrai.

No aizdegšanās nav dzirksteles, galīgais signāls ir vājāks nekā parasti. Tā rezultātā automašīna nevar sākt, vai arī jūs pamanīsit periodisku mirgojošu pārbaudes motora gaismu .

#3: saraustīta vai planējoša automašīnā

Ja jūs braucat ar automašīnu ar sliktu sadales vārpstas stāvokļa sensora uzņemšanu , varat izjust automašīnu saraustīšanu, palēninot vai planējot problēmas.

Tā kā automašīnu dzinējs laiku pa laikam ir piedzīvojis jaudas zaudēšanu darbībai, tas izraisa nestabilitāti, braucot, parasti nejauši strauji augot uz priekšu.

Šie simptomi ir izskaidrojami ar PCM, kas saņem neprecīzus sadales vārpstas stāvokļa sensora datus, izraisot nepareizu motoreļļas līmeņa daudzumu, kas nonāk cilindros.

#4: motora apstāšanās

Vēl sliktāks grūtības ir tas, ka degvielas inžektoriem nav izdevies piegādāt degvielu motora cilindros.

Līdz ar to jūsu motors automātiski izslēdzas vai stagnēts, braucot pa ceļiem. Neatkarīgi no tā, cik smagi jūs mēģināt, nav iespējams atkal sākt savu automašīnu.

Lieki piebilst, ka tas būtu īsts murgs, ja jūs iestrēgtu šajā situācijā.

#5: slikts paātrinājums

sadales vārpstas ieplūdes sensors nonāk pie problēmas.

Tikai neliels skaits apstākļu, kurus jūs varētu paātrināt līdz 30 jūdzēm stundā.

No otras puses, atlikušie lielākoties cenšas pārvarēt šo 30 jūdzes stundā etalonu. Atkal injektoru neefektīva degvielas sadalījums ir vāja paātrinājuma iemesls.

#6: mainīgas problēmas

Daži automobiļu modeļi ar bojātu ieplūdes sadales vārpstas sensoru novedīs pie bloķētas transmisijas, kas iestrēgst vienā pārnesumā.

Šajā gadījumā vienīgā izvēle, lai novērstu šo kopējo problēmu, ir izslēgt motoru, pacietīgi gaidīt brīdi un restartēt.

Tomēr tas ir tikai pagaidu risinājums. Jautājums var atgriezties jebkurā laikā drīz, tāpēc vislabāk ir aizstāt veco sensoru ar pavisam jaunu.

Tikai to darot, mēs varam rūpīgi atrisināt problēmu.

Turklāt jūsu automašīna var ievadīt mīkstuma režīmu (aizsargājošais režīms), kas neļauj mainīt pārnesumus vai paātrināt pagātnē noteiktā ātrumā.

#7: zema degvielas patēriņa efektivitāte

1. solis: jums ir jāsamazina negatīvais akumulators.

2. solis: izsekojiet sensoru. Parasti tas atrodas motoru augšpusē, priekšā vai aizmugurē. Tam, iespējams, ir elektriskais savienotājs ar 2-3 vadiem.

3. solis: atbrīvojiet sensora cilni, lai jūs varētu atdalīt vadus.

4. solis: pēc tam atlaidiet sensoru stiprināšanas skrūvi, kas tur sensoru visam motoram. Parasti tā ir 8 mm vai 10 mm skrūve.

5. solis: sensora noņemšanai izmantojiet nelielu pagriezienu.

6. solis: apstrādājiet jaunos sensorus, ko gredzens ar nelielu motoreļļas.

7. solis: izveidojiet ieplūdes sadales vārpstas sensora nomaiņu un pievelciet to ar montāžas skrūvi.

8. solis: pievienojiet stieples savienotāju sensoram.

9. solis: visbeidzot, atkārtoti savienojiet automašīnas negatīvos akumulatora spailes.

Padomi

  • Atcerieties atgādināt mehāniķim, lai pārbaudītu sadales vārpstas stāvokļa sensoru, kad paņemat automašīnu par ikdienas pakalpojumu; Neņemiet vērā papildu izmaksas par remontu. Parasti viņi to nepārbaudīs, ja vien nepieprasīs.
  • Ja pamanāt kādu no iepriekšminētajām zīmēm, nevilcinieties pateikt mehāniķim, ko jūs zināt. Tas viņiem palīdzēs nekavējoties atklāt saknes problēmu un panākt, lai darbs būtu vieglāk paveikts.

Secinājums

Remonta rokasgrāmatas varētu nebūt tik noderīgas šajā situācijā, pat ja jums ir dažas automobiļu remonta prasmes.

Viņi var palīdzēt jums viegli izdzēst problēmas. Vai ir kādas citas līdzīgas problēmas ar jūsu transportlīdzekli? Atstājiet mums komentāru zemāk, jo jūsu komentārs varētu būt mūsu gaidāmā tēma.

Priekā!