Tikai daži cilvēki domā par neitrālo drošības slēdzi automašīnu apkopes plānu laikā. Tomēr pretēji izplatītajam uzskatam, ka šai ierīcei ir kritiska loma, nodrošinot, ka jūsu automašīnu motors sāk droši.

Kad strāva plūst jebkur, nevis neitrāls vai parka pārnesums, tā nekavējoties nogriezīs enerģijas avotu, lai ietaupītu no negadījumiem vai elektrības triecieniem.

Tāpēc jūs varat iedomāties visas katastrofas, kas varētu rasties, ja nolemjat ignorēt visus sliktos neitrālos drošības slēdža simptomus .

Šis raksts labprāt iedziļināsies detaļās par šiem signāliem un sniegs brīnišķīgus padomus tūlītējai ārstēšanai.

Kādi ir sliktie neitrālie drošības slēdža simptomi?

Tādā veidā ir viegli pamanīt sliktus neitrālus drošības slēdža simptomus un rīkoties, pirms lietas ir par vēlu.

Lai iegūtu papildu padomus par periodiskiem mirgojošiem negadījumiem, noklikšķiniet uz šīs saites .

2. Automašīnas motors nesākas parkos, bet neitrālos režīmos tā vietā

Kad esat ievietojis aizdedzes slēdzi un ievietojat transmisiju stāvvietu režīmā, automašīnai vajadzētu dārdēt un sākt motoru.

Un ko darīt, ja motors paliek mierīgs? Tad ir skaidrs, ka jūsu drošības slēdzis cieš no tehniskiem jautājumiem.

Neskatoties uz to, vainīgais varētu būt arī vairāki automašīnu nodalījumi; Piemēram, akumulatora problēmas un bojātie starteri.

Precīza dilemmas noteikšana varētu būt sarežģīta, tāpēc mēs uzskatām, ka jums jākonsultējas ar ekspertu, lai turpinātu izmeklēšanu par šīm slikta neitrāla drošības slēdža pazīmēm .

3. Automašīnu motors nesākas neitrālā stāvoklī, bet tā vietā parka režīmos

4. Automašīnas dzinējs atsakās pilnībā sākt

Neatkarīgi no tā, vai automašīna atrodas pārnesumos vai nē, tās atteikšanās sākt nozīmē, ka neitrālā slēdža ietvaros ir iespējami elektriski darbības traucējumi.

Tādā gadījumā nekāda jauda neplūst uz slēdža un starta releju, padarot automašīnu bezspēcīgu.

Galvenie cēloņi varētu vārīties līdz atvērtām elektriskām shēmām, kas rodas no salauztiem relejiem, izpūstas drošinātājiem vai elektriskām problēmām pašos slēdžos.

Jūsu labākā likme tagad nav nekas cits kā aizstāt visu slēdzi.

5. Automašīnas dzinējs darbojas nejaušās pārnesumos

A. Par automātisko pārraidi

a. Pielāgojiet, slīdot slēdžus:

Atskrūvējiet stiprināšanas skrūves - ne pārāk daudz, tikai tik daudz, lai mazliet slīdētu uz sāniem. Atcerieties šim uzdevumam izmantot kontaktligzdas (pareizus izmērus) un sprūdratus.

Palūdziet kādam sākumā turēt automašīnu aizdegšanās atslēgu - it kā jūs izšautu motoru. Kad motors sāk pagriezties, sakiet viņam to atbrīvot.

Bīdiet automašīnu, kas pāriet uz neitrālo vai parka pozīciju. Dzirdēt no sava motora slīpēšanas skaņas ? Pirms pievelkot stiprināšanas skrūvi, stingri nostipriniet slēdzi uz vietas.

Pēc slēdža konfiscēšanas sāciet motoru, izmantojot Parks Shift sviru. Pēc tam atkārtojiet šo soli - bet šoreiz ar neitrālu -, lai nodrošinātu pareizas slēdža darbības.

Visbeidzot, nomainiet konsoles komplektus vai nolaidiet transportlīdzekli no statīviem.

b. Pielāgojiet, pielāgojot atzīmes:

  • Kad slēdzis ir atslābināts, pamata līniju/atzīmi uz slēdžu centra vai labajā pusē - atkarībā no automašīnas modeļa.
  • Ievietojiet maiņu atlasītājus neitrālā stāvoklī.
  • Dodieties uz slēdžu dibenu. Izlīdziniet līnijas, izmantojot cilpas rievu/spraugu. Kad abas līnijas ir pareizi izlīdzinātas gareniski, pievelciet slēdzi, lai nostiprinātu tā pašreizējo stāvokli.
  • Sāciet automašīnu motoru gan parkā, gan neitrālā stāvoklī. Ja tas darbojas, nostipriniet montāžas skrūves uz automātikas griezes momenta specifikāciju, kas minēta remonta rokasgrāmatā (bieži, 48 in-lbs). Pretējā gadījumā atkal pielāgojiet slēdzi.

Ja jūsu transportlīdzeklis nesākas, tas ir vai nu tāpēc, ka jūsu slēdzis nav izdevies, vai sākuma shēmas saskaras ar nepatikšanām.

Apskatiet elektroinstalācijas diagrammas, lai apstiprinātu sprieguma vadu atrašanās vietu un pārslēgtu savienotājus, un sazinieties ar ražotāju, lai iegūtu lielāku palīdzību.

4. solis. Pārbaudiet slēdzi

  • Atvienojiet elektrisko savienotāju. Pēc tam izmantojiet džempera vadu (mazu izmēru), lai pārlēktu savienotāju spaili, kuram ir akumulatora jauda. Dariet to pašu ar savienotāju termināli, kas savieno ar startera solenoīdiem.
  • Novietojiet pārnesumu atlasītājus neitrālā vai parkā un vadiet motoru.

B. Par manuālo pārraidi

1. solis. Nosakiet, kur ir slēdzis. Atkarībā no transportlīdzekļu modeļiem un izgatavošanas, tā vai nu uz pedāļa rokas, vai arī kalpo kā neliels nodalījums spiedpieņos, kas savieno jūsu cilindru un pedāļus.

2. solis. Atvienojiet automašīnu elektrisko savienotāju un saskaitiet, cik daudz stieples tam ir. Vai atbilde ir 2?
Pēc tam izmantojiet mazus džempera vadus, lai savienotu savienotāju divus termināļus. Un, ja ir tikai viens, savienojiet savienotāju termināli ar zemi.

3. solis. Pagrieziet transmisiju uz neitrālu un sāciet motoru. Ja nepieciešams, vēlreiz pielāgojiet savienotājus.

FAQ

3. Cik ilgi neitrālie drošības slēdži ilgst?

Paredzams, ka tie ilgs visu transportlīdzekļu dzīves laikā.

Bet, protams, nav garantijas, ka līdz tam tas var izdzīvot neskarts, tāpēc vienmēr atcerieties pārbaudīt, vai nav slikta neitrāla drošības slēdža, un, ja nepieciešams, to nomainiet.

Secinājums

Šajā ieskaujošajā rakstā ir apskatīts, kas veido sliktus neitrālus drošības slēdža simptomus un kā tos efektīvi ārstēt.

Turpmākie jautājumi un papildu padomi par citiem attiecīgiem jautājumiem ir apskatīti arī FAQ sadaļā, garantējot, ka nepalaidat garām neko nozīmīgu,

Mēs ticam, ka jūsu automašīna no šī brīža nesaskarsies ar drošības pārslēgšanas problēmām.

Lai stiprinātu savu veiktspēju un kalpošanas laiku, neaizmirstiet nogādāt savu transportlīdzekli ikmēneša apkopes pakalpojumos un pārbaudīt tā darbību ik pēc pāris nedēļām.

Lai iegūtu vairāk jautājumu, paskaidrojumu vai atbalsta par slikta neitrāla drošības slēdža izplatītajiem simptomiem , nekautrējieties iekļūt Braiena garāžu iesūtnē - kas vienmēr ir atvērts visu diennakti!