Uzlecošs troksnis, kad bremzēšana ir izplatīta problēma, ar kuru autovadītāji sastopas braukšanas laikā. Tas nāk no daudziem subjektīviem un objektīviem iemesliem.

Ļaujiet mums sekot, lai iegūtu sīkāku informāciju par šīs problēmas cēloņiem, kā arī risinājumu.

Kāpēc bremzējot dzirdu popping troksni?

Ja jūs saskaraties ar šīm nepatikšanām, jums vajadzētu pēc iespējas ātrāk atjaunināt rotora aparatūru.

Vaļīgs bremžu spilventiņš

Bremžu kluči ir paredzēti, lai paliktu stingri piestiprināti pie bremžu suporta sēdekļa. Ja jūsu bremžu kluči ir zem spriedzes , tie, nospiežot pedāli, atlec augšup un lejup.

Tas ir tāpēc, ka spilventiņi varētu sākt mainīties un sazināties ar bremžu rotoriem.

Bremzējot, jūs varat dzirdēt popping vai gaisa skaņu , it īpaši ar nelielu ātrumu. Tādējādi, ja jūs to piedzīvojat, noteikti pārbaudiet bremžu spilventiņus.

Bremžu spilventiņš berzē uz diskiem

Populēšanas troksni, bremzējot un pagriežot, izraisa vaļīgs bremžu spilventiņš un bremžu disks, kas berzē uz jūsu spilventiņiem. Tas var arī rasties no riteņu uzgriežņiem vai citiem iekšējiem elementiem, kas vibrē apkārt.

Tā ir tipiska bremžu skaņas sakne, bremzējot ar lēnu ātrumu. Laika gaitā būs pamanāmas nodiluma pazīmes, galvenokārt tāpēc, ka berzē disku.

Turklāt, kad mijiedarbojas ar rotoru un griešanas metāla apvalku, tiek radīti arī popping vai apklausīti trokšņi. Suportam var sadurties un radīt plaisas un bojājumus.

Izkropļotas bremžu pamatnes plāksnes

Ja jūs saliekat vietu iekšā, tas nokasīs pret suportiem vai rotoriem.

Kad bremzējot pamanāt skaļu popping troksni no automašīnas aizmugures , iespējams, ka viena no jūsu bremzēm esošajām pamatplatēm ir saliekta vai izkropļota.

Nepareizi pielāgotas bremzes

Viens no popping skaņu avotiem, ko autovadītāji varētu ignorēt, ir nepareizi uzstādīti bremžu kluči. Bremžu klučiem vienmēr jābūt paralēlam rotoram.

Ja redzat, ka viņi noliekas vienā vai otrā pusē, tas nozīmē, ka viņi nav pareizi izlīdzināti.

Jūs varat pārbaudīt, cik liela daļa spilventiņa viegli sazinās ar savu rotoru. Ja to pārsniedz 0,5 collas, spilventiņu var nebūt pareizi novietotas virs kronšteina.

Bremžu suporti netiek pareizi noregulēti

Nepareizi koriģēti bremžu suporti veicina šo problēmu, novēršot atbilstošu bremžu atdzesēšanu.

Jūs varat noteikt vaļīgus suportus, kad starp virzuļa stieni un montāžu ir spēle.

Tajā laikā jūsu bremžu šķidrums netiks cirkulēts tik daudz, cik vajadzētu, izraisot nepietiekamu enerģiju, ko izmanto bremzēšanai.

Tas arī noved pie bremžu kluču valkāšanas, izraisot priekšlaicīgu darbības traucējumus vai pārkarstot uzkrāšanos tajos. Turklāt tas liek viņiem sabojāties un radīt skaņas, kad to lieto.

Sasaldēts vai piesārņots bremžu šķidrums

Lēnām nospiežot pedāli, šie piesārņotāji ieslēdzas starp bremžu spilventiņu un rotoru, radot aizmugurējo bungu bremžu klikšķi vai popping skaņas.

Bremžu šķidrums jeb higroskopisks šķidrums var absorbēt Airs mitrumu un izraisīt bremžu spilventiņus, lai sāktu bloķēt.

Tas var beigties ar popping skaņu, ja tie pareizi nepakļauj rotoram. Kad bremžu šķidrums kļūst piesārņots, bremžu klučus un rotoru var sasaldēt.

Vēl viens gadījums ir tad, kad jūsu automašīna ir pakļauta augstu mitrumu, un jums ir jāaizstāj bremžu kluči vai rotori ar jauniem, parādīsies tāds pats troksnis. Jums šādos gadījumos ir jāslābj bremzes.

Dīvaini priekšmeti, kas ieslodzīti bremzēs

Bremzēs sagūstīti gruži, piemēram, lapas, koku zari, rieksti un kniedes, var radīt arī popping troksni, nospiežot bremžu pedāli.

Šī skaņa rodas sakarā ar berzi, kas izveidota ikreiz, kad komponents berzē pret rotoriem un bremžu klučiem.

Kā rīkoties ar popping troksni bremzējot?

Pēc tam jūs varat nomainīt vecos bremžu klučus ar jauniem un paņemt atpakaļ vārstus.

Var secināt, ka jaunie klipi ir nedaudz stingrāki, taču jaunos spilventiņus var slīdēt vietā tūlīt pēc veco noņemšanas. Vislabāk būs nodrošināt, ka spilventiņi ausis stingri iederas bremžu taukos.

Visbeidzot, pārinstalējiet bīdāmo skrūvi un pielāgojiet suportu pretējā pusē. Tad jūs varat veikt piedziņas testu, lai pārliecinātos, ka bremzes ir pareizi instalētas.

Notīriet suportus

Kā minēts iepriekš, suporti ir ļoti jutīgi pret netīrumiem, tāpēc to tīrīšana palīdzēs izvairīties no popping trokšņa, kad bremzēšana .

Lai sāktu, notīriet netīrumus uz suportiem. Pirms netīrumu un plankumu noņemšanas, atcerieties slapināt sukas, iemērcot tās ūdenī. Pēc tam izmantojiet detaļas sukas, lai pārietu pāri sarežģītākajām vietām.

Tālāk jums vajadzētu izšļakstīt tīru ūdeni pa visiem bremžu suportiem. Power mazgātāja var būt labākā izvēle, lai noņemtu atlikušos netīrumus. Jums arī jāiegūst ūdens visās šaurās vietās.

Visbeidzot, jums ir rūpīgi jāizžāvē bremžu suporti. Novietojiet automašīnu saulē, lai izžūtu visas mitrās sastāvdaļas. Kā alternatīvu varat izmantot žāvētāju, ja vien nav atlikuša ūdens.

Mainiet bremžu šķidrumu

izskalotu bremžu šķidrumu .

Nomazgājiet tvertni ar audumu bez plūku. Pēc tam nomainiet rezervuāra vāciņu pēc jauna šķidruma pievienošanas rezervuāram, līdz tas sasniedz pilnu līniju.

Kad jūs asiņojat bremzes, veco šķidrumu stumj jaunais. Turpiniet asiņot bremzes, līdz tās ir tīras, un dzidrs šķidrums parādīsies no Bleeder kniedes.

Pārklājiet bremžu pretskavietu

Bremžu pārklāšana ar bremžu anti-kvadrātu ir vēl viena laba iespēja, lai novērstu un novērstu popping trokšņus.

Tas aizsargā visu bremzēšanu un neļauj aplokiem uz riteņu rumbām sagrābt vai sarūsēt.

Turklāt, lai iespējotu vairāk kustību, varat uzklāt nedaudz silikona smērvielas vai smērvielu uz suporta vadiem.

FAQ

Kad automašīna tiek regulāri pārbaudīta, varat būt pārliecināti, ka bremzes ir labā stāvoklī.

Pēc vajadzības nomainiet bremžu diskus, pamatojoties uz braukšanas stilu un vidi.

Parasti jums jāpārbauda šķidruma līmenis ik pēc 3 mēnešiem. Bremžu šķidrums jūsu transportlīdzeklī jāmaina ik pēc 30 000 jūdzēm vai ik pēc 2 gadiem.

Vai es varu salabot savas bremzes?

Bremžu laikā pamanīju krekinga troksni . Vai es pats to varu salabot? Jā. Jūs varat salabot bremzes tāpat kā jebkuram citam remontam.

Jums jāņem vērā, ka bremzēšanas troksni var izraisīt vairāk nekā tikai problēmas, kas saistītas ar spilventiņiem.

Tiešsaistē ir arī dažādas vadlīnijas, piemēram, tās, kuras mēs minējām iepriekš, nodrošinot rūpīgu procedūru bremžu labošanai un nodrošinot, ka jūs neizlaižat nevienu soli.

Secinājums

Rezumējot, nolietoti rotora diski, bremžu kluči un bojātas bremžu pamatplates ir izplatīti popping trokšņa cēloņi, bremzējot .

Turklāt, ja jūsu bremzes nav uzstādītas pareizi, bremžu šķidrums ir piesārņots un dīvaini priekšmeti ir ieslodzīti bremzēs, tie arī iegūst popping troksni.

Ceru, ka šis raksts būs noderīgs. Tiekamies nākamajās ziņās.