Daudzi autovadītāji patiešām nepietiekami samazina bremzēšanas sistēmas uzturēšanu. Viņi vienkārši ierodas remontdarbnīcā, kad spilventiņi vai rotori darbojas slikti vai ir salauzti.
Varbūt viņi dzirdēja par bremžu šķidruma skalošanu. Bet cik daudz bremžu šķidruma man ir nepieciešams izskalot? Daudzi nezina.
Ja jums arī nav ne mazākās nojausmas par šo jautājumu un to, cik tas ir svarīgi, neuztraucieties! Mums ir jūsu mugura! Turpiniet lasīt, lai izdomātu atbildi!
Par bremžu šķidrumu
sastāv no dažādām sastāvdaļām. Parasti jums ir priekšējās disku bremzes un aizmugures diska bremzes vai aizmugurējās bungu bremzes.Tie ir savienoti ar galveno cilindru ar caurulēm un šļūtenēm. Pieliekot spiedienu uz pedāli, ir spēks pret cilindru, padarot šķidrumu katram riteņiem bremzei.
Ja jūsu automašīna ir bungu bremžu tips, šķidrumu piespiež pie riteņa cilindriem, liekot bremžu kurpēm nokrist pret bungu un piespiežot automašīnu palēnināties.
Diska bremžu veida gadījumā šķidrums nonāk pie suporta. Savukārt suports spiež pret virzuli, kur spilventiņi tiek turēti atpakaļ un aptur transportlīdzekli.
Cik daudz bremžu šķidruma man ir nepieciešams, lai izskalotu automašīnu ?
Cik daudz bremžu šķidruma man ir nepieciešams izskalot?
Piemēram, korozija cilindrā sabojā virzuli.
Cik daudz bremžu šķidruma automašīnā nav fiksēts skaitlis. Tā kā šķidrums piesaista atmosfēras mitrumu, tas katru gadu absorbē 3% no tā svara.
Galu galā jums nebūs 100% no 32 uncēm, padarot Flush vairāk nepieciešamību.
Otrkārt, šķidrums kļūst tumšs ūdens piesārņojuma dēļ, ievērojami nolaižot viršanas punktu. Tas smagi ietekmē apturēšanas spēju un bloķē sistēmu reaģēt uz katru spiedienu.
Visbeidzot, bremzēšanas process rada arī siltumu, ietekmējot šķidrumu. Reversā pretbloķēšanas sistēmu un vilces kontroles komponentus plūsmas netīrumu daļiņas viegli sabojā.
Jums ir jātērē daudz vairāk naudas, lai tos salabotu, nekā jāveic skalošana. PLŪSTS ar svaigu šķidrumu var atjaunot piedevu paketes līmeni un saglabāt sistēmu komforta līmenī.
Cik bieži jums vajadzētu izskalot bremžu šķidrumu?
Piemēram, ja jūsu automašīna izslēdzas, nospiežot bremzi , pastāv liela iespēja, ka bremžu šķidrums izplūst un ir nepieciešams skalošana.
Vai jūs varat veikt skalošanu pats?
Jā, jūs varat to izdarīt pats, ja jums ir zināmas zināšanas un pieredze ar automašīnām.
Darbs nav pārāk grūts, un īpašs rīks nav vajadzīgs. Tomēr pārliecinieties, ka strādājat pie tā uzmanīgi, lai izvairītos no turpmākām problēmām.
Tagad jūs zināt , cik lielu bremžu šķidrumu var izskalot , bet atcerieties izlasīt transportlīdzekļa īpašnieku rokasgrāmatu, lai meklētu īpašas prasības attiecībā uz tipiem un procesu.
Ievērojiet, ka ūdens tvaiku kombinācija no ārējā gaisa ar šķidrumu galu galā var sabojāt sistēmu, jo šķidrums ir piesārņots.
Ja domājat, ka tas ir pārslogots, rezervējiet pielāgotu apkopes grafiku un nogādājiet automašīnu mehāniķim ātrākam un profesionālākam pakalpojumam.
Izmaksas ir atkarīgas no šķidruma veida, auto remonta darbaspēka izmaksām un no tā, vai viņi izmanto dekontaminācijas procedūru.
Kā izskalot bremžu šķidrumu?
Cik daudz bremžu šķidruma es ielieku savā mašīnā? Atkal jums vajadzētu sagatavot vienu ceturtdaļu vai 32 unces svaigas. Tagad ļaujiet sākt!
1. solis. Novietojiet savu automašīnu uz līdzenas virsmas, ielieciet to pārnesumā un novietojiet kaut ko aiz muguras, lai neļautu riteņiem ritēt.
2. solis. Atveriet pārsegu un atrodiet galveno cilindru, kas satur bremzēšanas šķidrumu. Izņemiet tā vāciņu un iesaiņojiet lupatu gabalu ārā, lai izvairītos no izšļakstīšanās.
3. solis. Izmantojiet tītara baster, lai veco šķidrumu iegūtu traukā. Parasti jūs varat novadīt aptuveni 80%, un tas ir lieliski.
4. solis. Piepildiet rezervuāru ar svaigu. Šķidruma veidu izlemj ar tā viršanas temperatūru. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies savu transportlīdzekli pareizo.
5. solis. Jums jāizdomā suportu asiņošanas secība. Piemēram, ja jūsu cilindrs atrodas motorā pie vadītāja sēdekļa, pasūtījums būs aizmugurējais pasažiera sēdeklis, aizmugurējais vadītāja sēdeklis, priekšējais pasažiera sēdeklis un autovadītāja puse.
Kā redzat, secība sākas no vistālākā riteņa (salīdzinājumā ar rezervuāra atrašanās vietu) un to uzskata par normu. Tomēr pārliecinieties, ka esat to divreiz pārbaudījis ar ražotāju.
6. solis. Kad esat definējis, kuru suportam sākt, leciet šo automašīnas pusi, noņemiet riteni un tuvojieties suportam.
7. solis. Izmantojiet domkratu statīvus, lai turētu automašīnu, un jums var būt nepieciešams spiediena asiņotājs. Ielieciet gumijas šļūteni virs asiņotāja vārsta, lai absorbētu pilētu šķidrumu. Pareiza bremžu asiņotāja šļūtenes lieluma izvēle ir obligāta.
8. solis. Palīdziet asistentam, palīdzot nedaudz reizes nospiest bremzi un paziņojiet jums par jebkādu stīvumu. Kad viņi nospiež pedāli, atveriet vārstu, lai šķidrums varētu iznākt. Asistents jums liks aizvērt vārstu tieši pirms pedāļa iet uz leju.
9. solis. Turpiniet procesu, līdz redzat krāsu atšķirību. Alternatīvas krāsas no tumšas krāsas līdz gaišākai atstāj asiņošanas vārstu, kas nozīmē, ka bremžu līnija ir piepildīta.
10. solis. Atkārtojiet to pašu ar pārējiem trim stūriem. Pareiza procedūra ir svarīga. Atcerieties, ka nekad neļaujiet šķidrumam būt zemākam par minimālo līniju cilindrā; Pretējā gadījumā gaiss var nonākt sistēmā, un jums jāsāk no jauna.
11. solis. Kad esat pabeidzis visas darbības katras puses, sūknējiet pedāli līdz šķidrumam līdz maksimālajai līnijai rezervuārā. Divreiz pārbaudiet, lai nodrošinātu, ka viss ir vietā.
Papildus skalošanai jums jāveic citas apkopes procedūras. Piemēram, kad jūs atrodat bremžu pedāļa čīkstēšanu , ir pienācis laiks asiņot sistēmu.
Apakšējā līnija
Cik daudz bremžu šķidruma man ir nepieciešams izskalot ? Galu galā tam vairs nevajadzētu būt jautājumam.
Atcerieties, ka bremžu uzturēšana ir tikpat svarīga kā citu komponentu uzturēšana.
Labāk nedaudz izstiepjiet savu budžetu vienam svaiga šķidruma ceturtdaļai, pirms vecais šķidrums sabojā citas bremžu sistēmas daļas.