Daudzi no mums braukšanas laikā ir pieredzējuši automašīnu pieturvietas, pēc tam atkal sākas bez skaidrām pazīmēm, vai ne? Mūsu transportlīdzekļi katru dienu smagi strādā, tāpēc ir saprotams, ka viņi dažreiz iestrēgst.

Lai arī tā ir populāra parādība, par šo tēmu nav pietiekami daudz noderīgas un piemērojamas informācijas.

Tāpēc šī ziņa sniegs pilnu pārskatu un skaidru automašīnu stendu skaidrojumu braukšanas laikā, bet sāks dublēt .

Ļaujiet uzzināt atbildes uz to , kāpēc mana automašīna mirst braukšanas laikā ? un piemērotas procedūras!

Ko tas nozīmē, kad automašīna apstājas?

Kā norāda frāze, periodiskas apstāšanās problēmas nozīmē, ka automašīna nejauši mirst braukšanas laikā . Parasti to izraisa pēkšņa operētājsistēmas barošanas trūkuma trūkums.

Vairumā gadījumu automašīna mirst braukšanas laikā, bet sākas tieši pēc tam. Tomēr tas dažreiz vairs nevar restartēt.

Šai parādībai ir daudz iespējamu sakņu. Daži cēloņi ir mehāniskas lietas, bet citi ir elektriskās darbības jomas. Tagad labi izpētiet vairāk turpmāk.

Iespējamie automašīnas cēloņi nejauši mirst braukšanas laikā

Benzīna piegādes sistēmai jāatbilst motoru vajadzībām, it īpaši, ja transportlīdzeklis paātrinās.

Motora stendi notiek, ja degviela dažādu iemeslu dēļ nevar sasniegt motoru. Mūsu degvielas tvertne ir nosusināta, kas ir acīmredzamākais skaidrojums. Tā ir vienkāršākā novēršanas problēma.

Turklāt varētu būt aizsērēts degvielas filtrs, līnija vai kļūdains degvielas sūknis, kas vainīgs mūsu degvielā, kas nenonāk pie motora. Motora jaudas, nepareizas ugunsgrēku un transportlīdzekļu apstāšanās trūkums ir iestrēdzis degvielas filtra vai degvielas līnijas pazīmes.

Citos gadījumos degvielas spiediena zudums, kļūdaini degvielas iesmidzinātāji vai piesārņotāji degvielā arī izraisa transportlīdzekļu apstāšanās. Mēs varam sajust veiktspējas samazināšanos, saraustītu motora darbību utt.

2. Automašīnas akumulators

Tas varētu notikt transportlīdzekļa vibrācijas, izciļņu vai akumulatora kabeļu korozijas un termināļu savienojumu dēļ. Kad elektroinstalācijas savienotājs ir bojāts , ģenerators to nevar uzlādēt.

Kad ģenerators nerada pietiekami daudz enerģijas, kamēr darbojas mūsu transportlīdzekļi, automašīna nomirst, braucot, bet joprojām ir jauda .

3. Motora sensori

Automašīnu motors ir atkarīgs no dažādiem sensoriem, kas reāllaikā sniedz informāciju par motoru vadības sistēmu (EMS) .

Tāpēc bojātie sensori var izraisīt automašīnu izslēgšanu, kamēr tie pārvietojas.

Attiecībā uz motora veiktspēju daži sensori ir izšķirošāki nekā citi.

Tajos ietilpst degvielas spiediena sensori, sadales vārpstas sensors , kolektora spiediena sensori, kloķa stāvokļa sensors, masas gaisa plūsmas sensori (MAF), magnētiskā kloķa sensors utt.

Dzinēju veiktspēja tiks nelabvēlīgi ietekmēta, ja kāds no sensoriem neizdosies. Galu galā tie var izraisīt automašīnu izgriezšanu vai nomiršanu.

Mēs varam pārbaudīt šo problēmu ar informācijas paneli. Parasti nepareizi funkcionējošs sensors padarīs kontroles gaismas apgaismojumu, pirms visa sistēma tiek izslēgta.

4. Pārkaršana

Piemēram, vājš sūknis, salauzta zobsiksna vai zems dzesēšanas šķidruma spiediens var veicināt sliktu dzesēšanas šķidruma cirkulāciju.

Turklāt dzesēšanas šķidruma noplūdes var ietekmēt motora temperatūru. Daži no šīs izplatītās noplūdes iemesliem ir salauztas dzesēšanas šķidruma šļūtenes, salauzta dzesēšanas šķidruma rezervuārs vai bojāts radiatora vāciņš.

Kad motors pārkarst, dzesēšanas šķidruma līmenis aizplūst vēl ātrāk, radiatora šļūtenes var plīst, un braukšanas motora blokā rodas tvaiks. Tad mēs pēkšņi apstājamies uz ceļa!

5. Aizdedzes ar spraudni saistītas problēmas

Balstoties uz darbības principu, gaisa un degvielas maisījumu katrā motora cilindrā aizdedzina dzirksteles piegāde. Tāpēc, ja šī dzirkstele pēkšņi pazūd, motors apstāsies.

Dažas saknes, kas var izraisīt dzirksteles piegādes zudumu, ir bojātas rotora pogas, kļūdainas aizdedzes spoles un valkātas izplatītāja vāciņi.

Šīs problēmas var rasties, braucot ar jebkuru motora ātrumu, pat tukšgaitas režīmā.

6. Laika josta

Tas var izraisīt arī sliktu degvielas patēriņa efektivitāti un motora aizdegšanos, kas var izraisīt motora izslēgšanu braukšanas laikā.

Automašīnas pārstās skriet un paradis atkal sākt, ja josta pilnībā sadalās. Laika jostas bojājumi varētu būt smagi, it īpaši, ja tas rodas, kamēr mēs braucam.

7. Serpentīna papildu josta

Kad motors darbojas, serpentīna josta (vai piedziņas josta) pagriež ģeneratoru. Pēc tam ģenerators var uzlādēt akumulatoru.

Šī josta pēc slīdēšanas var izraisīt neparastu akumulatoru. Tā rezultātā ģenerators nedarbosies un piegādās nekādu jaudu akumulatoram, ja šī josta slīd vai ir pilnībā izgāzusies.

Galu galā sistēma izslēdzas jaudas zaudēšanas dēļ.

Daži modeļi arī virza ūdens sūkni ar papildu jostu. Ja josta saplīst, motors var uzkrāt iekšējo siltumu, kas arī izraisīs motora izslēgšanu.

8. ģenerators

Kad automašīna darbojas, tā ir izšķiroša, lai būtu labs ģenerators, lai papildinātu Batterys lādiņu. Pretējā gadījumā akumulators nenodrošinās pietiekami daudz prasību, un motors darbosies neparedzami.

Kad tas notiek, dažas brīdinājuma zīmes ir dzinējs, kas mirst, sākas problēmas, uzlādes sistēmas brīdinājuma gaisma un blāvie lukturi.

9. Citi (noplūdes, pārraide utt.)

1. Virziet automašīnu uz ceļa pusi

Pirmais, kas jādara, ir virzīt mūsu transportlīdzekļus uz drošu vietu prom no ceļa, izvairoties no negadījumu un sastrēgumu riskiem.

Ja automašīna sadalās ceļa vidū, mums vajadzētu piezvanīt pa tālruni 911 vai piezvanīt pēc palīdzības. Pretējā gadījumā, ja mēs uzskatām, ka tā ir droša vieta, mums vajadzētu izkļūt no automašīnas, lai novērotu un atklātu problēmas.

2. Pārbaudiet degvielas temperatūru

Tagad mēs ātri pārbaudām gāzes tvertni, lai redzētu, vai mūsu degviela joprojām ir pieejama. Ja nē, mums jāatrod degvielas uzpildes stacija, lai labāk piegādātu degvielu, un problēma tiek atrisināta.

Kad degvielas trūkums nav problēma ar automašīnu darbību, mums jāpārbauda temperatūra.

Kā minēts iepriekš, motora pārkaršana ir populārs iemesls. Mēs varam ļaut savai automašīnai atdzist pēc liela skriešanas attāluma, it īpaši vecajiem modeļiem.

3. Restartējiet automašīnu

Nākamais solis ir redzēt, vai mēs varam restartēt automašīnu, lai nokļūtu tuvākajā auto remonta veikalā.

Dažos gadījumos cilvēki var piespiest savu automašīnu restartēt, kad viņiem ir paveicies vai var identificēt cēloni.

4. Izmantojiet avārijas gaismas

Tas ir signāls, ka mūsu automašīna ir nekustīga. Tas ļaus citiem cilvēkiem un mums drošībā, uzzinot saknes.

5. Lūdziet palīdzību

Mums vajadzētu izsaukt palīdzību uz ceļa, ja mēs nevaram izdomāt problēmu. Pēc tam sazinieties ar auto apdrošināšanas sabiedrību, lai redzētu, vai šis pakalpojums ir iekļauts automašīnu segumā.

Kā izlabot automašīnu pieturvietas braukšanas laikā, pēc tam sākas no jauna?

Secinājums

Automašīnu stendi braukšanas laikā, bet sāk dublēt, ir izplatīts jautājums. Lai gan ir daudz iespējamo cēloņu, mēs varam noteikt precīzu iemeslu, ja procesu rīkojat uzmanīgi.

Atcerieties novietot mūsu transportlīdzekļus drošā vietā, pēc tam pārbaudīt saistītos komponentus, piemēram, degvielas sistēmas statusu, akumulatoru, ģeneratoru, sensorus, jostas utt.

Kad mēs varam definēt saknes, mēs ejam pusi no ceļa! Ja mums ir pietiekami daudz prasmju, zināšanu un transportlīdzekļu remonta rokasgrāmata, mēs varam sevi nomainīt vai novērst problēmas.

Ja nē, ļaujiet lūgt ekspertu palīdzību, lai samazinātu turpmāku kaitējumu.