Pat visnepieredzētākajam vadītājam ir jādzird par ģeneratoriem - kritisku transportlīdzekļu nodalījumu, kas piegādā elektrību un pārveido mehānisko enerģiju skriešanas jaudā.

Tas ir vēl jo vairāk iemesls, lai no tā neignorētu neparastus signālus - it īpaši ģenerators, kas noklikšķina uz troksni !

Šajā rakstā tiks apskatīts šo kaitinošo skaņu avots, ko tās nozīmē, un visi iespējamie labošanas padomi. Turpiniet ritināt!

Kādi ir ģeneratora klikšķa trokšņa izplatītie cēloņi?

Mirušas vai vājas baterijas

Dažreiz jūsu ģeneratoru trokšņi var nebūt no paša ģeneratora. Iespējams, ka citas transportlīdzekļu detaļas ir vainas - piemēram, baterijas!

Sliktas baterijas ir viens no populārākajiem cēloņiem aiz jūsu automašīnām, kas ātri noklikšķina uz trokšņa un nespēja sākt darboties.

Precīzāk, tā enerģija ir pietiekama, lai ieslēgtu solenoīdu, tomēr joprojām nepietika ar spēka starteriem.

Protams, citi elektriskie piederumi (Ex: Stikli, lukturi utt.) Joprojām var darboties normāli.

Tomēr startera motori prasa daudz vairāk strāvas nekā vidēji, un viņi noteikti nevar atrast pietiekami daudz enerģijas no baterijām, kurās ir nepietiekami veikti, ar gandrīz nekādiem elektriskiem signāliem!

Bojāts starta motors

Ko darīt, ja akumulatora uzlāde ir pilna un startera motors darbojas labi - tomēr noklikšķinot uz trokšņa, joprojām darbojas?

Nopietnākas problēmas rodas uz skatuves - it īpaši strāvas plūsmas trūkumu, kas saistīts ar sašūtiem vadiem, vaļīgiem savienojumiem vai termināla akumulatora korozijai!

Šīs problēmas ir īpaši izplatītas vecās, nolietotās baterijās - metāla spaiļu kombinācija, kas reaģē ar akumulatoru, kas norij visus elektriskos kontaktus un strāvas plūsmas.

Kad esat tos pamanījis, izmantojiet smilšpapīru, lai notīrītu termināli un savienotāju, pēc tam ar multimetru pārbaudiet tā sprieguma novērtējumu un pretestību.

Ieteicamie mērījumi:

  • Pretestība: 0 omi vai par šo līmeni
  • Akumulatora spriegums: nav zemāks par 12 voltiem

Jebkuri citi rādījumi, izņemot šos divus, nozīmē reālas problēmas!

Sagatavojoties savienotāju vadiem

Motora kļūmes

Atsevišķi motori noved pie nulles kloķēšanas un ātras noklikšķināšanas skaņas - kuras jūs kļūdaini uzskatījāt, ka nāk no ģeneratoriem.

Šīs motora kļūmes iemesli ir bagātīgi, bet šeit ir trīs visizplatītākie:

  • Hidro bloķēšana
  • Apkopes trūkums
  • Nav eļļošanas

Vienkāršākais, kas jādara, ir motora eļļošana un mēģinājums to restartēt. Ja problēma joprojām pastāv, ir nepieciešami citi labojumi (mēs atgriezīsimies pie šīs tēmas vēlāk rakstā).

Citi cēloņi (retāki):

  • Motora nepietiekama eļļa : motora nodalījumā tiek ģenerēts lielāks siltums un berze, kas apvieno vairākas motora daļas un rada trokšņus. Sliktākais ir tas, ka degviela var iztvaikot, paverot ceļu motora apstāšanās un zema sūkņa spiedienam.
  • Neliels motora lietojums vai bez motora lietošanas : Rūsa un netīrumi tiks izveidoti motorā, liekot tam iestrēgt un radīt trokšņus, mēģinot sākt transportlīdzekli.
  • Atslābinātas jostas un kļūdaini gultņi : tā kā šīm ierīcēm ir cieša saikne ar ģeneratoriem, to darbības traucējumi stipri ietekmē arī jūsu ģeneratoru un kavē to no optimālas veiktspējas.

Kā labot ģeneratoru noklikšķinot, darbojoties

2. solis. Atvienojiet bateriju negatīvos kabeļus, pirms atslābina jostas spriegotāju.

3. solis. Atskrūvējiet un izrakstiet:

  • Serpentīna jostas
  • Savienotāji/vadu instalācija
  • Ģeneratori

4. solis . Instalējiet savu jaunizmierināto ģeneratoru. Pārliecinieties, ka tas izlīdzinās un atbilst skrūvju caurumam. Kad tas ir izdarīts, uzvelciet rezerves jostu; Apstipriniet, ka tā spriedze ir iestatīta pareizi.

5. solis. Atkārtoti savienojiet akumulatora kabeli.

Un, kad šī metode nedarbojas (tas nozīmē, ka trokšņi nenāk no ģeneratora vienības), pajautājiet sev, vai automašīna rada tikai vienu ģeneratora klikšķi vai vairākus klikšķus.

Pēc tam attiecīgi izvēlieties vienu no šiem risinājumiem:

Vienreizēja klikšķa šķīdums

1. solis. Atrodiet startera releju (parasti uzstādīts netālu no motoru dibena, savienojot transmisiju un motoru).

2. solis. Pārbaudiet tā stāvokli. Vai zobrata pārnesums ir iestrēdzis? Jums tie ir jāatvieno tikai - vai arī jābūt mehāniķim. Bet, ja problēma ir nopietnāka, vislabāk būtu pilnībā nomainīt motoru.

3. solis. Pārbaudiet transportlīdzekli pēc tam, kad esat pabeidzis, lai apstiprinātu, ka nav automašīnas, kas noklikšķina uz skaņas .

Daudzkārtēja klikšķa šķīdums

2. solis. Notīriet akumulatora spailes (jums labāk ir ražotāja rokasgrāmata šim solim). Pievelciet vaļīgus savienotājus (ja tādi ir).

3. solis . Nomainiet akumulatoru, ja tā spriegums ir mazāks par 12,6 V (kad automašīnas ir izslēgtas) un 13,7 V (atrodoties). Jūs varat pārbaudīt, vai multimetru izmantošana.

Vai jūs varat droši vadīt ar ģeneratoru, kas atzīmē troksni un to neizlabo?

Var droši, ja ģenerators atzīmē troksni un to neizlabo

Nē. Noklikšķināšana automašīnā varētu nozīmēt daudzas lietas: motora kļūme, eļļas un eļļošanas trūkums, akumulatora neveiksme un vēl daudz vairāk - kam visiem ir liela loma automašīnās veiktspējā un vadībā.

Viņu novārtā atstājot tikai jūs un jūsu transportlīdzekli nopietni nelaimes gadījumu risks!

Secinājums

Mūsu rakstā ir izpētīti visi potenciālie vainīgie, kas atrodas aiz CARS ģeneratora, noklikšķinot uz trokšņa , lai sniegtu jums atbilstošus labošanas padomus.

Ja vien vēl nav atklātas dažas slēptās problēmas, triks būtu jāizmanto vienai no trim iepriekšminētajām metodēm. Ja nepieciešams, jautājiet mums vairāk palīdzības ģeneratora jautājumos!