Cietie vai hidrauliskie pacēlāji bieži ir uz bilances, lai salīdzinātu, tāpēc kura ir labāka izvēle?

Abiem būs priekšrocības un trūkumi, ietekmējot jūsu transportlīdzekļu veiktspēju. Atkarībā no katra automašīnas modeļa vai zīmola automašīna tiks aprīkota ar vienu no šiem diviem veidiem.

Ja jūs esat sajaukts, tad mēs esam šeit, lai palīdzētu! Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par viņiem nākamajās sadaļās!

Kas jums jāzina par cietajiem un hidrauliskajiem pacēlājiem

Tā kā tie uzticami darbojas ar lielāku apgriezienu skaitu nekā parasti , veiktspējas automašīnas var arī no tām gūt labumu.

Hidrauliskie pacēlāji

Pirmoreiz tas tika izveidots pagājušā gadsimta 30. gados, lai apklusinātu novecojušos mehāniskos pacēlājus. Bet viņi nesasniedza galveno tirgu līdz piecdesmitajiem gadiem, pateicoties to augstākai cenai.

Šī cilindriskajam ķermenim ir iekšējs virzulis.

Vārsta skropsts vai attālums starp vārsta galu un rokera roku ir kaut kas tāds, ko pacēlāja pludiņa virzuļa dizains cenšas samazināt, no pacēlāja urbuma.

Lielāks skropstu līmenis var radīt grabulošu un motora klauvējošu skaņu , bet vairāk piedod. Brauciens būs klusāks un vienmērīgāks, jo mazāk skropstu ir.

Cietais vai hidraulisko pacēlāju salīdzinājums

salīdzinājumu parāda arī konfigurācijas atšķirības. CAM daivas un vārsta kātam parasti jābūt kādai mehāniskai telpai, uzstādot cietos pacēlājus.

Priekšslodzes vai attālums starp virzuļa sēdekli un saglabāšanas snap gredzenu, kamēr motora vārsts ir aizvērts. Tomēr tas ir nepieciešams hidrauliskajiem veltņu pacēlājiem.

Tāds Motora sadales vārpsta kontrolē laiku, pacelšanu un ilgumu, kas ir atvērts un aizvērts.

Augšējā hidrauliskā un cietā pacēlāja izciļņa dizaina starpposma daļas ir neparastas, jo tās izmanto sekotāju, nevis pushrod un potenciāli krānu.

Projektēšana

Mehānisms

Ar atšķirīgu dizainu hidraulisko un cieto pacēlāju mehānisms nav tas pats.

Paškontrolējošie mehānismi ir bijušā iezīme. Izmantojot vienu atveri, motoreļļas spiediens nonāk pacēlājā, bet caur citu tas nonāk virzuļa dobajā korpusā.

Hidrauliskais pacēlājs, kas palīdz nulles klīrensam normālā darbībā, var vai nu asiņot, vai sūknēt zem augstu apgriezienu skaita celmiem.

Ļaujot šķidrumam plūst garām pacelšanas virzuļa virzuļa pacelšanas cikla laikā, tie visi, darbojoties, var absorbēt nelielu izciļņu pacelšanas profila daudzumu.

Cietiem pacēlājiem ir nepieciešams papildu klīrenss - tā sauktais vārsta skropsts -, lai efektīvi darbotos, jo viņiem trūkst iekšēja mehānisma, lai apstrādātu klīrensu.

Pacelētājam jāaugšupielādē vārsta vilciens un jāļauj tam aizvērties, tuvojoties kamerai.

Troksnis un nodilums

Sūknēšanas dizainu parasti uzskata par hidraulisko pacēlāju negatīvajiem aspektiem. Kad izciļņa stumj uz augšu, šāda veida pacēlājs nedaudz saspiež, bet stumjiņu tur vietā ar rokera ieroču pretestību.

Izveidotā mazā bufera dēļ tie atver vārstus lēnāk nekā cietās veltņu izciļņi.

Papildu aizsardzība, ko valvetrains nodrošina uz ielas virzītu automašīnu, attaisno šīs izmaksas. Tomēr šie reakcijas zaudējumi varētu kaitēt faktiskajam sniegumam augstas pakāpes sacīkšu transportlīdzekļos.

Hidrauliskie plakanie krāna pacēlāji ir garāki, smagāki un, visticamāk, sūknējas nekā cietas. Tomēr daudzi dzinēji ar tiem tagad var viegli pārvaldīt 7000 vai vairāk apgr./min.

Tas ir saistīts ar progresu tā dizainā utt.

Ja esat iesaistījies lielākos apgriezienos (teiksim, 8000 vai vairāk), cietie pacēlāji nodrošinās labāku darbu drošībā.

Kā identificēt cieto pacēlāju pret hidraulisko pacēlāju?

  • Katru vārsta kātu ieskauj vārsta atsperes spiediens rullīšu rokera rokas galā.
  • Pārbaudiet, vai nav vietas starp vārsta kāta augšdaļu un šūpuļdziesmu.
  • Starp vārsta kāta augšdaļu un regulējamu rokera roku uz cietā pacēlāja komplekta ir vieta.
  • Identificējiet plaisu, ievietojot Feeler mērierīci.
  • Gaps lielumam nav nozīmes, jo nepilnību klātbūtne vai neesamība var atšķirt abus: cietajiem pacēlājiem ir sprauga, bet hidrauliskie nav.
  • Apakšējās līnijas

    Acīmredzot cietajiem vai hidrauliskajiem pacēlājiem ir savi plusi un mīnusi, atkarībā no jūsu prasībām.

    Lielākajai daļai transportlīdzekļu tas jau ir, bet jūs varat arī apsvērt jaunināšanu.

    Tas nozīmē, ka, lai uzlabotu automašīnas veiktspēju, jums jāmaksā salīdzinoši liela naudas summa.